Marnik - piosenka Up & Down HITEM jak Gam Gam? [GŁOSOWANIE]

2019-04-12 15:10 RW
Marnik - piosenka Up & Down HITEM jak Gam Gam? [GŁOSOWANIE]
Autor: okładka singla Marnik Marnik - piosenka Up & Down HITEM jak Gam Gam? [GŁOSOWANIE]

Włoski duet muzyczny, który dał się poznać jako Marnik, wraca z nowym utworem! Coraz bardziej popularni twórcy po sukcesie z hitem Gam Gam atakują rynek nowym singlem. Mowa o piosence Up & Down. Jak brzmi? O czym jest? Czy powtórzy sprzedażowy sukces swojego poprzednika? Posłuchajcie i oceńcie na ESKA.pl

Marnik - nowa piosenka Up & Down hitem wiosny 2019? Wiele osób już po kilku pierwszych przesłuchaniach stwierdziło, że ten kawałek lada chwila namiesza na europejskich listach przebojów. Czy osiągnie większy sukces niż singiel Gam Gam? Warto przypomnieć, że poprzedni kawałek artystów dotarł do 12. miejsca francuskiej listy sprzedaży oraz 57. miejsca oficjalnego, światowego airplaya. Co więcej od kilku miesięcy nie schodzi z listy najczęściej shazamowanych utworów. 

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Marnik - nowa piosenka Up & Down

Piosenka Up & Down pojawiła się na rynku muzycznym w piątek, 12 kwietnia. Utwór ten usłyszeć mogliście premierowo w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. Ile razy zdarzyło się wam bujać głową w rytm ulubionego utworu? Zapewne wielokrotnie! Właśnie o bujaniu głową do muzyki jest nowa piosenka duetu Marnik. Dzieci, które słyszymy w kawałku, śpiewają:

Oni właśnie pragną twojej głowy (w znaczeniu: dostać się do niej)
Ruszając w górę i w dół
W górę w dół
W górę w dół

Czy klubowy hit Up & Down to większy hit niż Gam Gam? Posłuchajcie i oceńcie w poniższej sondzie!

Najnowsze