MaRina

i

Autor: AKPA

TYLKO U NAS

MaRina o karierach Roxie i Viki. Ma dla nich ważną radę!

2023-06-13 16:09

Dziś światem show-biznesu rządzą nastolatki. Marina Łuczenko-Szczęsna, która sama zaczynała jako mała dziewczynka, ma sporo rad dla odnoszących wielkie sukcesy na polskiej scenie muzycznej Roksany Węgiel, Viki Gabor oraz Sary James. Jakie dokładnie?

Marina Łuczenko-Szczęsna doskonale wie, co to znaczy pracować od najmłodszych lat. Wokalistka, choć ma dopiero 33 lata, obchodzi w tym roku 25-lecie sceniczne. Spora w tym zasługa jej rodziców, którzy zawsze wierzyli w talent córki i inwestowali w jej muzyczne wykształcenie. Upór i ciężka praca popłaciły. MaRina szybko zyskała ogólnopolską sławę, a piosenki promujące jej debiutancki album podbiły listy hitów. Z czasem artystka poznała mroczniejsze strony show-biznesu. Zmagająca się przez wiele lat z hejtem i uszczypliwością ze strony serwisów plotkarskich piosenkarka tylko u nas zdradziła, jakie ma rady dla nastoletnich artystek, które aktualnie rządzą na polskiej scenie i podobnie do niej muszą mierzyć się z wszechobecną krytyką nie tylko ich repertuaru, ale wyglądu czy ubioru. 

MaRina otarła się o… Eurowizję Junior! Mogła wygrać jako pierwsza w historii

MaRina nie wiedziała, kim są Szczęsny i Lewandowski! W Opolu świętowała aż dwie okazje

MaRina o karierach Roxie, Viki i Sary

Jakie MaRina ma rady dla dziewczyn, które jako nastolatki rozpoczęły karierę w branży muzycznej? 

Przede wszystkim nie dać się wciągnąć w ten wir, pamiętać o wartościach, które przekazuje rodzina, o tym, że najważniejsi są bliscy, rodzina, ludzie, prawdziwe emocje, a nie ten fejkowy świat. To wszystko pięknie wygląda, ale jest nieprawdziwe. Prawdziwe jest to, co sobie sam zbudujesz w domu i nie wolno tego podważać - wyznała.

Gwiazda podkreśliła też, jak bardzo ulotna bywa sława.

Często jest tak, że młodzi ludzie potrafią się zachłysnąć tym wszystkim, a to jest bardzo ulotne. Chwilę jesteś na szczycie, a drugiego dnia może cię nie być, więc nie wolno zapominać o swoich bliskich przyjaciołach i rodzinie - dodała.

Zgadzacie się?