Kasia Marona ma ważne przesłane. Przekazała je w piosence W zapętleniu [WIDEO]

2022-09-07 10:18
Kasia Marona wraca z piosenką W zapętleniu. Wokalistka ma ważne przesłanie!
Autor: single cover art / Kasia Marona wraca z piosenką W zapętleniu. Wokalistka ma ważne przesłanie!

Po ciepło przyjętym singlu Ten świat, Kasia Marona nie spoczywa na laurach i powraca z kolejną nowością! Swoją premierę miał singiel W zapętleniu. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się już teraz.

Kasia Marona to obdarzona wyjątkową, charakterystyczną barwą głosu wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. W rodzinnym domu Kasi muzyka rozbrzmiewała od zawsze, więc nic dziwnego, że śpiewa od kiedy tylko pamięta. Jej ogromny talent i unikalny głos były wielokrotnie doceniane i nagradzane przez tuzy polskiej muzyki, m.in. Adama Sztabę, Elżbietę Zapendowską, Grażynę Łobaszewską, czy Mieczysława Szcześniaka. Artystka mówi o swojej nowej piosence:

Pogoń za sukcesem daje tylko i wyłącznie złudne poczucie szczęścia. Każdego dnia pochłaniają nas setki różnych spraw. Chcemy zawsze być na czas, wszystko robić perfekcyjnie, spełniać oczekiwania innych i wreszcie sprostać swoim wewnętrznym ambicjom. To droga, która nie ma końca. Ślepy zaułek. To właśnie tytułowe „zapętlenie”. Kiedy znajdujemy wreszcie chwilę spokoju do namysłu, w głowie pojawia się refleksja: czy moim celem w życiu jest pędzić bez tchu i walczyć do upadłego? Może już teraz warto poszukać równowagi, dbać o piękne chwile w relacji z drugim człowiekiem i tworzyć wspomnienia, bo nic nas bardziej nie uskrzydla niż miłość i szczęście.

MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56

Kasia Marona - piosenka W zapętleniu

Obok Kasi, współkompozytorem singla jest wybitny producent muzyczny - Piotr Siejka (autor takich hitów jak: Na kolana i Potrafię kochać, Kasi Cerekwickiej, Jak najdalej, Edyty Górniak, Piątek czy Ostatni most Lanberry).

Kasia Marona - kim jest?

Pierwsze kroki na dużych scenach stawiała już jako 11-letnia dziewczynka, startując w całej gamie festiwali piosenki - począwszy od tych regionalnych poprzez ogólnopolskie i międzynarodowe - wiele z nich wygrywając. Do najważniejszych festiwalowych osiągnięć Kasi należy zaliczyć:

  • Złoty Aplauz na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie,
  • I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Piosenkarzy we Wrocławiu (nagroda przyznana przez Elżbietę Zapendowską – przewodniczącą jury),
  • Grand Prix oraz „Złoty Mikrofon” w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Radia i Telewizji JARD w Białymstoku czy
  • Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych DEBIUTY w Lublinie (nagroda przyznana przez Grażynę Łobaszewską – przewodniczącą jury).

W 2014 wokalistka wystąpiła w programie „Mam Talent”, gdzie wyśpiewała ćwierćfinał, zdobyła 3x „tak“, a Agnieszka Chylińska okrzyknęła jej występ „brawurowym” i „rasowym”. W 2018 roku Artystka wzięła udział w 1. edycji programu: „Śpiewajmy razem. All together now” organizowanym przez Telewizję Polsat, a jej występ zebrał wiele pochlebnych opinii zarówno od jurorów jak i widzów.

Łzy z koncertowym teledyskiem. Piosenka Pan TuliPan robi furorę!

(materiał prasowy: Teksty Szyte Na Miarę)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze