Margaret

i

Autor: AKPA; TikTom.com/@teammaggie Margaret zmieniła fryzurę. Wygląda jak kilka lat temu!

Gwiazdy

Margaret powraca do muzyki pop i... blondu. Wygląda, jak kilka lat temu!

2023-05-23 12:11

Margaret zdecydowała się na ważny krok w karierze. Po kilku latach eksperymentowania z hip-hopem i muzyką alternatywną piosenkarka postanowiła wrócić do korzeni, czyli do popu. Nowy etap w karierze to także zmiana wizerunku. Margaret postanowiła zmienić fryzurę i powróciła do blondu. Wygląda jak kiedyś!

Margaret karierę muzyczną zaczęła 10 lat temu, kiedy premierę miała piosenka Thank You Very Much. Utwór stał się wielkim hitem, a sama Margaret stała się jedną z najważniejszych twarzy polskiej muzyki pop. Wydawała przebój za przebojem, a usłyszała o niej nawet publiczność zagraniczna. Jej single odnosiły sukcesy między innymi w Szwecji i Włoszech. Z czasem Margaret powiedziała jednak dość. Nie chciała już więcej nagrywać komercyjnych, tanecznych piosenek. Poszła w stronę alternatywnej muzyki, a później rapu i hip-hopu. Po kilku latach jednak zmieniła zdanie i teraz poinformowała, że wraca do korzeni. Nowa popowa era w jej karierze wiąże się także ze zmianą wyglądu.

Taco Hemingway i Margaret w jednej piosence! Internauci oczarowani hitem Deszcz

Gramy dla Ukrainy | Koncert Margaret na naszej scenie!

Margaret w nowej fryzurze

Z pewnością wszyscy pamiętają początki Margaret. Piosenkarka słynęła wtedy z długich, blond włosów. Przy okazji powrotu do muzyki pop Margaret postanowiła wrócić też do dawnego wizerunku. Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym gwiazda chwali się nową fryzurą. Sami zobaczcie, jak teraz wygląda.

Blanka świętuje 24. urodziny! Wyjechała na zasłużone wakacje

Margaret - nowa piosenka

Nowy etap w karierze Margaret rozpocznie się już wkrótce. Piosenkarka zapowiedziała już pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Ku zaskoczeniu fanów, pierwsza popowa piosenka po latach nie będzie w języku angielskim, a w języku polskim. Na YouTube pojawił się już zwiastun teledysku do nowego singla Tańcz głupia.