Margaret dodaje gazu! Jej duet z Kizo zachwycił fanów

2020-09-14 10:18 Ewelina Kulasza
Margaret
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER?East News Margaret

Jeszcze nie tak dawno Margaret zachwycała fanów muzyczną nowością zatytułowaną Reksiu, którą nagrała w duecie z Otsochodzi. Minęło zaledwie kilka tygodni, a światło dzienne ujrzał kolejny numer artystki! Tym razem Margaret dodaje gazu na zakręcie i śpiewa razem z raperem Kizo, co bardzo spodobało się jej słuchaczom!

Margaret dodaje gazu! Chodzi o nową piosenkę, która miała swoją premierę w piątek 11 września 2020 roku. To właśnie tego dnia światło dzienne ujrzał jej kawałek Roadster, który nagrała z raperem Kizo. Produkcją zajął się KaCeZet, czyli mąż Margaret z którym piosenkarka założyła wytwórnię płytową Gaja Hornby Records. Za miks i mastering nowego kawałka odpowiedzialny był natomiast Rafał Smoleń, a teledysk został zrealizowany przez Maca Adamczaka. Najnowsza piosenka Margaret i Kizo jest nieco dynamiczna i pokazuje odmienioną wokalistkę. Ponadto wakacyjne sceny i elementy pojawiające się w klipie, są idealnym zakończeniem wakacyjnego sezonu i letniej aury.

Ostatnie miesiące w życiu Margaret to prawdziwy rollercoaster i czas sporych zmian w jej życiu zawodowym. Nowe piosenki, które niedawno ujrzały światło dzienne, można bez wątpienia zaliczyć do początków jej nowego etapu w karierze. Najpierw pojawił się kawałek Nowe Plemię, później przyszła pora na Przebiśniegi, a następnie Margaret nagrała singiel z popularnym raperem Otsochodzi - Reksiu. Teraz przyszła kolej na utwór Roadster. Co sądzą o nim fani?

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne 2020: Margaret - Roadster

Każda piosenka Margaret wzbudza wśród jej fanów ogromny zachwyt! Słuchaczy cieszą nie tylko ich brzmienia, ale również przekaz który z nich płynie. Podobnie jest z nową piosenką Roadster, który od momentu premiery nie znika z karty YouTube na czasie. Nie dość, że utwór zajmuje tam miejsce w czołówce to jeszcze został wyświetlony blisko 900 tys. razy i zgromadził ogromną ilość komentarzy. Nowy styl muzyczny Margaret spodobał się jej wielbicielom do tego stopnia, że zaczęli obsypywać ją pozytywnymi komentarzami. Uczucie wolności, wspomnienie wakacji, ostatni powiew wakacyjnej aury - to wszystko możecie zobaczyć w nowym klipie do Roadster.

- Dziewczyno, zostaw ten pop i idź w rapsy. Muzykalnością, flow i luzem zjadasz połowę rap sceny i to nie tylko kobiecej

- Nigdy bym nie pomyślał, że Margaret nagra nutę z Kizo, a tu proszę, nieźle się zdziwiłem

- A mi się bardzo podoba, uważam, że Margaret idzie z dobra stronę muzyczną

Najnowsze