Marek Sierocki - wiek, wykształcenie, żona, dzieci, Szansa na sukces, rodzice, życie prywatne

2021-10-10 14:42
Marek Sierocki
Autor: VIPHOTO/East News

Marek Sierocki to dziennikarz, konferansjer, piosenkarz, akordeonista, dyrektor artystyczny festiwali w Sopocie i Opolu oraz prowadzący działu muzycznego w Teleexpressie. W telewizji zadebiutował w latach 80. w programie Poligon, jako ilustrator muzyczny. W roli prezentera pierwszy raz wystąpił w 1985 roku podczas Festiwalu Młodzieży i Studentów w Moskwie. Marek Sierocki ma na koncie trzy książki: Depeche Mode, Gwiazdy Pop & Rock oraz Alfabet muzyczny: od ABBY do Zucchero. Czego jeszcze o nim nie wiecie? Sprawdźcie!

Marek Sierocki - wiek, wykształcenie, żona, dzieci, Szansa na sukces, rodzice, życie prywatne - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie dziennikarza. Marek Sierocki od połowy lat 80. jest prezenterem muzycznym Teleexpressu, w którym pokazuje widzom nowości muzyczne. Ma na koncie kilka duetów disco polo oraz występ na Śląskiej Gali Biesiadnej, podczas której zaśpiewał kilka piosenek oraz zagrał na akordeonie. W 2013 roku Sierocki został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi za rozwój publicznej telewizji oraz za działalność społeczną i osiągnięcia w pracy zawodowej.

Marek Sierocki - wiek

Dziennikarz urodził się 27 lipca 1959 roku w Zielonce. Ma 61 lat.

Alicja Szemplińska o Eurowizji, nowościach i przygotowaniach do matury! [WYWIAD]

Marek Sierocki - wykształcenie

Od najmłodszych lat w życiu Marka Sierockiego królowała muzyka. Dziennikarz uczęszczał do szkoły muzycznej, w której uczył się gry na akordeonie. Posiada wykształcenie muzyczne pierwszego stopnia. W późniejszym czasie studiował polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

Marek Sierocki - żona, dzieci

Marek Sierocki od lat jest w związku małżeńskim z Urszulą, którą poznał w jednym z warszawskich klubów, w którym wówczas pracował. Nie wiadomo jednak, czy dziennikarz posiada potomstwo.

Marek Sierocki - rodzice, życie prywatne

Dziennikarz rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego nie wiadomo nic na temat jego rodziców i rodziny.

Marek Sierocki - Szansa na sukces

W ostatnim czasie Marek Sierocki zajął miejsce Artura Orzecha i to właśnie on występuje w roli prowadzącego Szansy na sukces. Pierwszy odcinek z jego udziałem został wyemitowany 4 kwietnia 2021 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze