Sylwia Grzeszczak - Prawda o nas, wiek, wzrost, mąż, dziecko, zarobki [CIEKAWOSTKI]

2021-11-27 19:24
Sylwia Grzeszczak - wiek, wzrost, mąż, dziecko, zarobki, nowa piosenka [CIEKAWOSTKI]
Autor: Karolina Harz / Warner Music Poland Sylwia Grzeszczak - wiek, wzrost, mąż, dziecko, zarobki, nowa piosenka [CIEKAWOSTKI]

Sylwia Grzeszczak bez tajemnic! Jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej wzbudza zainteresowanie internautów. Wszystko za sprawą piosenki Prawda o nas, która chwilę po premierze zaczęła zbierać pozytywne opinie internautów.

Spis treści

  1. Sylwia Grzeszczak - kim jest?
  2. Sylwia Grzeszczak - wiek
  3. Sylwia Grzeszczak - wzrost
  4. Sylwia Grzeszczak - mąż
  5. Sylwia Grzeszczak - dziecko
  6. Sylwia Grzeszczak - zarobki
  7. Sylwia Grzeszczak - nowa piosenka
  8. Jak Sylwia Grzeszczak wspomina swój... pierwszy raz?

Sylwia Grzeszczak - wiek, wzrost, mąż, dziecko, zarobki, nowa piosenka. Nie ma w Polsce osoby, która nie wie, kim jest Sylwia Grzeszczak. Wokalistka od kilkunastu lat, nawet jeśli nie wydaje utworów, jest wielką gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Sylwia Grzeszczak w 1994 roku, mając zaledwie pięć lat, wzięła udział w programie Od Przedszkola do Opola, w którym wykonała piosenką Byle było tak z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. W 2005 roku spróbowała swoich sił w programie Idol. W 2006 roku podjęła współpracę z grupą Ascetoholix. Właśnie w tych latach poznała się ze swoim przyszłym mężem, Liberem. Nie będąca wówczas w związku para wydała w 2008 roku album Ona i on. Pochodzą z niego takie hity, jak: Nowe szanse, Co z nami będzie, a także Mijamy się. W kolejnych latach wypuściła takie hitowe single, jak Małe rzeczy, Sen o przeszłości, Karuzela, Flitr oraz Księżniczka.

Sylwia Grzeszczak - kim jest?

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, ale to również kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały już odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów zyskał statusy muli-platynowych płyt.

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!

Sylwia Grzeszczak - wiek

Ile lat ma Sylwia Grzeszczak? Wiek gwiazdy polskiej sceny muzycznej nie jest tajemnicą. Artystka urodziła się 7 kwietnia 1989 roku w Poznaniu. W 2021 roku obchodziła 32. urodziny.

Sylwia Grzeszczak - wzrost

Ile wzrostu ma Sylwia Grzeszczak? Wokalistka ma 168 cm wzrostu.

Sylwia Grzeszczak - mąż

Kim jest mąż Sylwii Grzeszczak? Artystka związana jest z Liberem. Para wzięła ślub w 2014 roku. 

Sylwia Grzeszczak - dziecko

Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski mają jedno dziecko. To urodzona w grudniu 2015 Bogna. Mogliście zobaczyć, jak córka Sylwii Grzeszczak śpiewa utwór Prawda o nas. Wideo rozczuliło internautów.

Sylwia Grzeszczak - zarobki

Zarobki gwiazd interesują internautów. Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Kwota nigdy nie była ujawniana, ale obecnie, w wyniku braku koncertów nie może liczyć na przychód z występów. Liczą się jedynie koncerty telewizyjne, a także cyfrowa sprzedaż utworów. 

Sylwia Grzeszczak - nowa piosenka

Nowa piosenka Sylwii Grzeszczak to Prawda o nas. Singiel zapowiada nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie, mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często droga w nieznane.

QUIZ. Największe ZAGRANICZNE weselne hity. Parkiet przy nich płonie, ale czy masz wiedzę na ich temat?

Pytanie 1 z 15
To praktycznie jedyny wielki hit Murray Heada. Na weselach często pojawia się jego utwór o jednej nocy w... ("One night in..."):

Jak Sylwia Grzeszczak wspomina swój... pierwszy raz?

Posłuchaj podcastu i sprawdź, czego jeszcze o niej nie wiesz!

Listen to "Sylwia Grzeszczak - Mój pierwszy raz" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze