Maneskin odwołali koncert w Polsce! Fani załamani po oświadczeniu zespołu

2022-01-25 12:12
Maneskin przekonuje, że pragnienie ma swoją cenę. I Wanna Be Your Slave z teledyskiem!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Maneskin przekonuje, że pragnienie ma swoją cenę. I Wanna Be Your Slave z teledyskiem!

Maneskin w ciągu ostatniego roku stał się jednym z najpopularniejszych zespołów. Wszystko zaczęło się od wygranej na Eurowizji 2021 z piosenką Zitti e buoni. W 2022 grupa miała wyruszyć w trasę koncertową po Europie. Niestety została ona odwołana. Oznacza to, że rockowy zespół nie zagra w Polsce. Co się stało?

Grupa Maneskin rozkochała w sobie całą Europę i w 2021 roku z łatwością pokonała swoich eurowizyjnych rywali. Zwycięstwo w tym prestiżowym konkursie było furtką do międzynarodowej kariery, którą Maneskin zdecydowanie wykorzystał. 30 września zespół ogłosił trasę koncertową Loud Kids On Tour. W jej ramach Maneskin mieli zagrać także w naszym kraju! Koncert miał się odbyć 15 lutego 2022 roku w hali widowiskowo-sportowej Torwar w Warszawie. Bilety na to wydarzenie rozeszły się momentalnie. Niestety, dla ich posiadaczy mamy złą wiadomość. 24 stycznia członkowie poinformowali, że cała trasa koncertowa zostaje odwołana. Jaki jest powód?

Maneskin znów szokuje! Jest kontrowersyjny teledysk do Mammamia

Wywiad z Maneskin

Maneskin odwołują koncert w Polsce

Maneskin poinformowali, że trasa koncertowa zostaje odwołana z powodu pandemii koronawirusa i wariantu omicron. Ekipa nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa uczestników. Fani załamali się z powodu tej informacji, ale ich idole zapewniają, że wkrótce podane zostaną nowe daty koncertów. 

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze