Mam Talent 2015: Ten 15-latek ma talent! Karol Jagiełło posiada nieprawdopodobny głos!

2015-09-26 23:13
Karol Jagiełło w Mam Talent
Autor: fot. player TVN Mam Talent 2015: Ten 15-latek ma talent! Karol Jagiełło posiada nieprawdopodobny głos!

Mam Talent 8, odcinek 4. objawił nam kolejny talent z naszego kraju! Poznajcie Karola Jagiełło, który śpiewa jak Luciano Pavarotti, czy też Wiesław Ochman! To niemożliwe, że ten chłopak ma 15 lat! 

Mam Talent 8, odcinek 4., a w nim kolejny muzyczny talent! Gdybyście zamknęli oczy lub zawiązali je sobie chustą słuchając Karola Jagiełło wyobrazilibyście sobie mężczyznę w podeszłym wieku. Zdejmując chustę doznalibyście szoku! Spróbujcie tego eksperymentu. Chłopak ma zaledwie 15 lat, a już śpiewa jak największe legendy tenoru. Jurorzy przez chwilę nie byli w stanie wyrazić emocji, a publiczność wstała ze swoich miejsc! Ten występ był naprawdę dobry! My wciąż zastanawiamy się, jak to jest możliwe? Karol Jagiełło dostał trzy razy TAK! 

Kim jest Karol Jagiełło?

Karol Jagiełło jest 15-letnim chłopakiem, który dysponuje niezwykle wyjątkową (jak na jego wiek) barwą głosu. Wielokrotnie uczestniczył w konkursach szkolnych, gdzie zdobywał liczne wyróżnienia. Występ śpiewając tenorem w programie Mam Talent był dla niego najprawdopodobniej najważniejszym wydarzeniem w życiu. Okazuje się także, że Karol, to młody patriota! W sieci znaleźliśmy jego występ w czasie Wieczernicy z okazji Święta Niepodległości.

 

Obejrzyjcie WYSTĘP Karola Jagiełły w Mam Talent! Z pewnością przez długi czas go nie zapomnicie ;)

 

Najnowsze