Makijaż z Instagrama 2020! Krok po kroku [TUTORIAL]

2020-08-13 12:58
Pati
Autor: ESKA.pl

Makijaż z Instagrama 2020, to pewnego rodzaju forma sztuki, która przez każdego z nas ma prawo być inaczej postrzegana! W cyklu makijażowym przygotowaliśmy dla was instagramowy look, który jest najmodniejszą wersją makijażu w mediach społecznościowych i znacznie różni się od makijażu, który wykonujemy sobie na co dzień!

Makijaż z Instagrama 2020 krok po kroku już na ESKA.pl! Makijaż to sztuka i zabawa nieobejmująca ram. Wystarczy odrobina kreatywności i wyobraźni, aby najbardziej podstawowymi kosmetykami wykonać makijaż inny, nietypowy, a poniekąd nawet dziwny! Właśnie między innymi takie makijaże możemy znaleźć w mediach społecznościowych w dobie internetu, a co ciekawe, to one górują na listach najbardziej gorących trendów beauty w 2020 roku. Już w cyklu makijażowym na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was dość nietypowy, a zaraz interesujący odcinek, który pokazuje, jak duża jest różnica w wykonywaniu makijażu na co dzień, a makijażu wykonanego specjalnie pod zdjęcia w mediach społecznościowych. Na tapetę poszedł Instagram, który jest jedną z bardziej rozpowszechnionych apek w 2020 roku! Posty, które możemy tam znaleźć są nieskazitelne, zorganizowane, a nawet idealne. Okazuje się, że makijaż wykonywany w stylu instagramowym bardzo różni się od tego, w jaki sposób dziewczyny malują się na co dzień. Efekt końcowy może was mocno zaskoczyć.

Makijaż w stylu aplikacji Instagram 2020

Makijaż wykonywany krok po kroku trendami z Instagrama choć początkowo wydaje się być niewinny, pozwala uzyskać kompletnie inny efekt końcowy. Dziewczyny na zdjęciach mają dużo mocniejszy makijaż, o wiele więcej warst kosmetyków, a wszystko w celu fajnego ujęcia, które ma uwydatnić ich cały look. Jak zrobić makijaż z Instagrama? Tutorial czeka na was poniżej!

Najnowsze