Grill na majówkę

i

Autor: Pixabay

Majówka 2022 - jaka będzie pogoda? Czy czeka nas fala upałów?

2022-04-30 16:48

Majówka zbliża się wielkimi krokami. Coraz więcej osób zastanawia się nad tym, jaka będzie pogoda. Czy możemy spodziewać się słońca i ciepła? A może lepiej nie chować parasolek i zimowych ubrań, bo jeszcze z nich skorzystamy? Sprawdźcie najnowsze prognozy pogody na majówkę 2022. Mogą zaskoczyć!

Pogoda na majówkę to temat, który interesuje sporą część społeczeństwa. W związku z wypadającymi 1 i 3 maja świętami państwowymi Polacy mogą liczyć na kilka dni wolnego. Czas ten można spożytkować w przeróżny sposób. Wiele osób decyduje się na zaplanowanie wypoczynku z rodziną bądź przyjaciółmi gdzieś poza miastem. Co roku dużą popularnością cieszą się chociażby Mazury czy miasta leżące nad morzem, takie jak Gdańsk oraz Sopot. Przydatna okazuje się znajomość pogody. Tym bardziej, że w ostatnich dniach nie jest ona dla nas łaskawa. Koniec kwietnia przyniósł załamanie pogody, któremu towarzyszą silne i porywiste wiatry oraz intensywne opady deszczu. Czy ostatnie dni kwietnia i początek maja przyniosą oczekiwane zmiany? Pogoda na majówkę 2022 może ucieszyć sporo osób. Chociaż nie będzie upalnie, to najnowsze prognozy dają nadzieję na to, że nie spędzimy jej pod parasolami.

Zobacz też: Majówka 2022 dłuższa niż zwykle. Będzie trwała 4 dni!

Sonda
Czy masz już plany na majówkę?

Majówka 2022 - pogoda

Wielu Polaków drży na samą myśl o brzydkiej pogodzie na majówkę. Najnowsze prognozy prezentują się nie najgorzej. Choć ciężko mówić o wiosennej aurze, którą przecież mieliśmy okazję poczuć w kwietniu, nie powinniśmy spodziewać się żadnych anomalii. Wszystko wskazuje na to, że termometry pokażą w całej Polsce około 16 stopni Celsjusza. Najcieplej, bo 18 stopni, będzie na Dolnym Śląsku. Synoptycy podkreślają jednak, że prognozy pogody na majówkę zmieniają się właściwie z dnia na dzień i mogą się jeszcze zmienić.

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Gdyby pogoda na Majówkę nie dopisała, humor na pewno poprawią Wam nowe odcinki WKRĘTARKI :)

Posłuchajcie, kogo Albert z ESKI wkręcił tym razem...

Listen to "Niebo" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE