Maja Kapłon - nowy teledysk finalistki Voice of Poland

i

Autor: Fot. YouTube/MajaIDandysi Screen z Youtube

Maja Kapłon - nowy teledysk finalistki Voice of Poland

2017-12-27 12:27

Maja Kapłon prezentuje teledysk do piosenki z Voice of Poland. Klip do utworu Plaża nad Wisłą już teraz na ESKA.pl

Maja Kapłon - nowy teledysk finalistki Voice of Poland już jest! Plaża nad Wisłą to singiel, który Maja Kapłon zaprezentowała w półfinale Voice of Poland. Utwór Mai przypadł do gustu widzom i zebrał pozytywne opinie wśród trenerów Voice of Poland. Piosenka Plaża nad Wisłą to utwór, który Maja Kapłon nagrała ze swoim zespołem, którego szukać możemy pod nazwą Maja i Dandysi.

Maja Kapłon - choroba. Na co choruje uczestniczka Voice of Poland?

Autor: brak danych

  Maja Kapłon podczas przesłuchania w ciemno do Voice of Poland opowiedziała o swojej chorobie, z którą zmagała się w dzieciństwie. Do trudnego tematu nawiązał Tomasz Kammel podczas rozmowy z dziewczyną. Okazuje się, że większość dzieciństwa Maja Kapłon spędziła w s

Plaża nad Wisłą - teledysk Mai Kapłon

Po pozytywnym przyjęciu singla przyszedł czas na klip. Teledysk do piosenki Plaża nad Wisłą ukazał się 23 grudnia, o czym artystka poinformowała za pośrednictwem Facebooka. - Super piosenka, oryginalny głos i w końcu doczekaliśmy się teledysku! - Z tak kapitalną piosenką, spokojnie można powiedzieć, że Maja jest największą zwyciężczynią tej edycji The Voice of Poland. Świetna piosenka, niech cała Polska usłyszy o Mai i Dandysach! - czytamy w komentarzach pod teledyskiem w serwisie YouTube.