M jak miłość: PIOSENKA. Kto śpiewa w nowej czołówce serialu?

i

Autor: fot./screen/youtube.com/MjakMiloscTV M jak miłość

M jak miłość: PIOSENKA. Kto śpiewa w nowej czołówce serialu?

2018-06-05 12:43

W odświeżonej czołówce serialu M jak miłość usłyszymy zupełnie nową piosenkę! Na ESKA.pl dowiecie się, kto ją zaśpiewa.

M jak miłość - piosenka, którą słyszymy na początku serialu to utwór Beaty Kozidrak pod tytułem Nie pytaj o miłość. Widzowie jednego z najsłynniejszych polskich seriali słyszą ją w czołówce M jak miłość od 2009 roku. Ostatnio jednak wielu fanów twierdziło, że czołówkę należy zmienić (między innymi przez to, że są w niej postaci, których nie ma już w serialu). Twórcy przygotowali więc inną czołówką, a przy okazji zupełnie nową piosenkę! Kto śpiewa w nowej czołówce serialu? My już wiemy.

Piosenka z reklamy Play na mundial. Co śpiewa Sarsa?

Autor: brak danych

Piosenka z reklamy Play to kolejny hit na mundial? Sprawdź, co śpiewa Sarsa.

Piosenka z M jak miłość - aktorka serialu zaśpiewa w czołówce

Kto śpiewa nową czołówkę z M jak miłość? Twórcy zdecydowali się zlecić to zadanie osobie z obsady serialu. Wybór padł na Barbarę Kurdej-Szatan, która wciela się w Joasię Chodakowską.

Dlaczego akurat tę aktorkę wybrano, by zaśpiewała nową piosenkę z M jak miłość? Jest kilka powodów. Po pierwsze, Barbara Kurdej-Szatan oprócz działalności aktorskiej, jest też utalentowaną wokalistką. Często występuje podczas dużych wydarzeń muzycznych. Poniżej, wraz z mężem, podczas Sylwestra z Dwójką.

Po drugie, Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo lubiana przez fanów M jak miłość. Widzowie na pewno chętnie posłuchają piosenki w jej wykonaniu.

Kiedy nowa czołówka M jak miłość?

O tym, że Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewa nową piosenkę z M jak miłość donosił serwis Party.pl. W sieci nie ma jeszcze żadnych fragmentów utworu, ale dziennikarzom udało się ustalić, że nowa czołówka wraz z piosenką pojawi się po wakacjach. Fani serialu i talentu aktorki na pewno będą zachwyceni!

Rafał Szatan - kim jest mąż Barbary Kurdej-Szatan?

Autor: brak danych

Rafał Szatan. Przez długi czas całe show kradła jego żona Basia Kurde-Szatan, ale w 2018 r. muzyk udowodnił, że jest nie mniej utalentowany. Ostatnio mogliśmy poznać jego aktorki talent w „M jak miłość”, a walory wokalne podziwialiśmy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Barbara Kurdej Szatan to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. A czym zajmuje się jej mąż? Okazuje się, że Rafał Szatan jest równie ciekawą postacią.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE