M jak miłość: PIOSENKA. Kto śpiewa w nowej czołówce serialu?

2018-06-05 12:43
M jak miłość: PIOSENKA. Kto śpiewa w nowej czołówce serialu?
Autor: fot./screen/youtube.com/MjakMiloscTV M jak miłość

W odświeżonej czołówce serialu M jak miłość usłyszymy zupełnie nową piosenkę! Na ESKA.pl dowiecie się, kto ją zaśpiewa.

M jak miłość - piosenka, którą słyszymy na początku serialu to utwór Beaty Kozidrak pod tytułem Nie pytaj o miłość. Widzowie jednego z najsłynniejszych polskich seriali słyszą ją w czołówce M jak miłość od 2009 roku. Ostatnio jednak wielu fanów twierdziło, że czołówkę należy zmienić (między innymi przez to, że są w niej postaci, których nie ma już w serialu). Twórcy przygotowali więc inną czołówką, a przy okazji zupełnie nową piosenkę! Kto śpiewa w nowej czołówce serialu? My już wiemy.

Piosenka z reklamy Play na mundial. Co śpiewa Sarsa?

Autor: brak danych

Piosenka z reklamy Play to kolejny hit na mundial? Sprawdź, co śpiewa Sarsa.

Piosenka z M jak miłość - aktorka serialu zaśpiewa w czołówce

Kto śpiewa nową czołówkę z M jak miłość? Twórcy zdecydowali się zlecić to zadanie osobie z obsady serialu. Wybór padł na Barbarę Kurdej-Szatan, która wciela się w Joasię Chodakowską.

Dlaczego akurat tę aktorkę wybrano, by zaśpiewała nową piosenkę z M jak miłość? Jest kilka powodów. Po pierwsze, Barbara Kurdej-Szatan oprócz działalności aktorskiej, jest też utalentowaną wokalistką. Często występuje podczas dużych wydarzeń muzycznych. Poniżej, wraz z mężem, podczas Sylwestra z Dwójką.

Po drugie, Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo lubiana przez fanów M jak miłość. Widzowie na pewno chętnie posłuchają piosenki w jej wykonaniu.

Kiedy nowa czołówka M jak miłość?

O tym, że Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewa nową piosenkę z M jak miłość donosił serwis Party.pl. W sieci nie ma jeszcze żadnych fragmentów utworu, ale dziennikarzom udało się ustalić, że nowa czołówka wraz z piosenką pojawi się po wakacjach. Fani serialu i talentu aktorki na pewno będą zachwyceni!

Rafał Szatan - kim jest mąż Barbary Kurdej-Szatan?

Autor: brak danych

Rafał Szatan. Przez długi czas całe show kradła jego żona Basia Kurde-Szatan, ale w 2018 r. muzyk udowodnił, że jest nie mniej utalentowany. Ostatnio mogliśmy poznać jego aktorki talent w „M jak miłość”, a walory wokalne podziwialiśmy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Barbara Kurdej Szatan to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. A czym zajmuje się jej mąż? Okazuje się, że Rafał Szatan jest równie ciekawą postacią.

 

Najnowsze