Łzy z koncertowym teledyskiem. Piosenka Pan TuliPan robi furorę!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: ŁZY - "Pan TuliPan". Zespół ŁZY - 26 lat na scenie! / ŁZY Łzy z koncertowym teledyskiem. Piosenka Pan TuliPan robi furorę!

Łzy z koncertowym teledyskiem. Piosenka Pan TuliPan robi furorę!

2022-09-02 15:22

Kilka lat temu zespół nagrał przebój Narcyz się nazywam, teraz Łzy wydają nowy singiel zatytułowany Pan TuliPan. Czy te piosenkę będzie również śpiewała cała Polska?

Pan TuliPan czyli najnowsza punkrockowa propozycja od zespołu Łzy, gdzie na wokalu śpiewa Sara Chmiel. Utwór pochodzi z ich najnowszej płyty Miłość w czasach samotności, którą zespół wydał z okazji 25-lecia zespołu. Teledysk do utworu to koncertowe podsumowanie lata którego zespół zagrał mnóstwo koncertów. Jest to również ukłon w stronę fanów na których Łzy mogą zawsze liczyć i podkreślają to bardzo często.

Iceman z Podlasia w Mam Talent wstrząsnął jurorami! Ten człowiek nie czuje bólu!

Łzy - piosenka Pan TuliPan

Zespół Łzy postanowił zrobić duży ukłon w kierunku swoich fanów. Podziękować za wspólne koncerty i energię, jaką dostają od nich na muzycznych spotkaniach: - 

W naszym najnowszym teledysku do piosenki Pan TuliPan chcieliśmy pokazać tę energię jaką dostajemy od Was na każdym koncercie. Energię, która napędza nas na scenie. Zespół Łzy jest jak rodzina a Wy jesteście jej częścią. Jednocześnie chcemy Wam podziękować za ten "APLAUZ" i entuzjazm, dzięki którym to co robimy ma sens. Łapcie te chwile i do zobaczenia na następnych koncertach.

Teledysk Pan TuliPan w trzy dni przekroczył barierę 115 tysięcy wyświetleń.