Liza Misnikova

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Lizaveta Misnikova - tego mogliście nie wiedzieć o uczestniczce The Voice Kids 3!

2020-01-26 15:20

Trzecia edycja The Voice Kids jest pełna zaskoczeń. Jedną z uczestniczek, które pojawiły się na Przesłuchaniach w ciemno u podbiły serca trenerów, jest Liza Misnikova. Możecie ją kojarzyć z tegorocznej Eurowizji Junior. 14-latka reprezentowała bowiem Białoruś ze swoim singlem Pepelny. Za kulisami, mama nastolatki podzieliła się zaskakującym faktem z jej życia. Szczegóły na ESKA.pl.

O tym, że Liza Misnikova pojawi się w trzeciej edycji muzycznego show The Voice Kids wiedzieliśmy od finału Eurowizji Junior 2019. Podczas komentowania występu Białorusinki, Artur Orzech zdradził, że dziewczynka nie tylko zaśpiewa przed jurorami w składzie Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron, ale sprawi, że odwrócą się na swoich fotelach, a ona sama zajdzie naprawdę daleko.

W ostatnim odcinku Przesłuchań w ciemno, widzowie mogli wreszcie obejrzeć wykonanie Lizy. 14-latka zdecydowała się na zaprezentowanie przed jurorami swojej interpretacji wielkiego hitu z repertuaru Ariany Grande - Break Free, który powstał we współpracy z Zeddem. W stronę Lizy odwrócili się Cleo wraz z Tomsonem i Baronem. Po chwili zastanowienia, Lizaveta zdecydowała, że chce jednak szlifować swój warsztat wokalny pod czujnym okiem duetu z Afromental. Chłopaki z Afromental doprowadzili do zwycięstwa Alicję Szemplińską w The Voice of Poland oraz opiekowali się Viki Gabor w drugiej edycji The Voice Kids. To na pewno dobry wybór!

Liza Misnikova - uczestniczka The Voice Kids ma polskie korzenie!

Z pewnością dla telewidzów największym szokiem okazała się informacja przekazana przez Lizę i jej mamę za kulisami. Otóż, nastolatka jest mocno związana z naszym krajem. Jej pradziadkowie byli Polakami. - Moi dziadkowie byli Polakami, do 1939 roku mieszkali na dawnym terytorium Polski, które później zaczęło należeć do Białorusi - wyznała mama Lizy, Tatsiana.

Dlaczego Liza zdecydowała się na spróbowanie sił w polskim The Voice Kids? Odpowiedź jest bardzo prosta - na Białorusi nie ma jeszcze tego formatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE