Live Fast - Alan Walker i A$AP Rocky nagrali piosenkę do jednej z najpopularniejszych gier na telefon

2019-07-27 10:53
Alan Walker
Autor: Materiały Prasowe

Alan Walker wypuścili nowy kawałek „Live Fast” z gościnnym udziałem A$APa Rockiego, który promuję aktualnie najpopularniejszą gre mobilną na świecie, która zrzesza codziennie ponad 50 milionów aktywnych użytkowników – PUBG Mobile. Nie jest to ich pierwsze spotkanie.

Live Fast to kawałek Alana Walkera i A$APa Rockiego do PUBG Mobile. Alan brał udział w pokazowej rozgrywce podczas 1 rocznicy jej wydania. W ramach specjalnych akcji, użytkownicy mieli także okazję założyć swoim postaciom stylizacje podobną do tej, w której występuję producent, a nawet wcielić się w niego samego!

Live Fast - kawałek Alana Walkera i A$APa Rockiego do PUBG Mobile

21-letni Alan Walker to jeden z najczęściej słuchanych muzyków na świecie. Osiągnął już ponad 18 miliardów odtworzeń swoich utworów. Jego ostatni kawałek „On My Way” z Sabriną Carpenter, który został wydany w marcu, podbił serca fanów w wielu krajach. Już dziś Alan zaprezentuje utwór podczas eventu e-sportowego w Berlinie. Wcześniej miał też okazję wystąpić podczas finałów mistrzostw świata w League Of Legends w Pekinie. Kawałka Live Fast możecie posłuchać poniżej:

Najnowsze