Gwiazdy

Lena wygrała Eurowizję jako 19-latka. Jak zmieniła się gwiazda od hitu "Satellite"? Wciąż wygląda zjawiskowo!

2024-05-20 14:53

Lena była jedną z najmłodszych zwyciężczyń Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2010 reprezentowała Niemcy z piosenką "Satellite". Dzięki niej trofeum trafiło do kraju, który zazwyczaj na Eurowizji radzi sobie słabo. Od tamtej pory minęło już 14 lat. Jak teraz wygląda Lena Meyer-Landrut? Piosenkarka wciąż zachwyca urodą!

14 lat temu Lena sprawiła, że Niemcy cieszyły się z sukcesu, który wydawał się niemożliwy. To kraj, który raczej kojarzy się z ostatnimi miejscami na Eurowizji niż z walką o zwycięstwo. Niemożliwe wydarzyło się w 2010 roku, kiedy wówczas 19-letnia Lena Meyer-Landrut swoją charyzmą, głosem, pozytywną energią i urodą zachwyciła widzów na całym Starym Kontynencie. Z piosenką "Satellite" wygrała bezsprzecznie. Zajęła pierwsze miejsce zarówno w głosowaniu jurorów, jak i widzów. Nie bez powodu utwór "Satellite" po konkursie stał się hitem granym przez stacje radiowe w całej Europie. Teraz to jedna z najbardziej znanych piosenek w historii konkursu. Jak 14 lat po spektakularnym zwycięstwie wygląda Lena?

Joost Klein wrócił po wyrzuceniu z Eurowizji! Ważne słowa Holendra po dyskwalifikacji

Eurowizja 2024. Tak kiedyś wyglądała Luna! Odkopaliśmy stare zdjęcia Aleksandry Wielgomas. Można się zdziwić!

Lena - jak teraz wygląda zwyciężczyni Eurowizji?

Kiedy Lena Meyer-Landrut wygrała Eurowizję, była drugą najmłodszą zwyciężczynią w historii. Młoda była tylko Sandra Kim, która w 1986 roku wygrała w wieku 13 lat. Teraz Lena ma 32 lata, ale nietrudno ją rozpoznać. Nadal uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w Niemczech. Jej aktualne zdjęcia można zobaczyć w galerii niżej.

Lena - kariera po Eurowizji

Mało osób wie, że Lena wciąż jest gwiazdą w Niemczech. W swojej dyskografii ma już sześć płyt. Ostatnią pod tytułem "Loyal to Myself" wydała w 2024 roku. Po "Satellite" miała jeszcze kilka hitów, które podbijały niemieckie, austriackie i szwajcarskie listy przebojów. To między innymi "Wild & Free", "Traffic Lights", "Stardust" oraz "Better" w duecie z Nico Santosem. Lena była też jurorką w niemieckim The Voice Kids.