Lena Moonlight i Izabela Zabielska rozbujały fanów! BITWA TikToków do rapowego hitu

2019-11-15 10:24 RW
Lena Moonlight i Izabela Zabielska rozbujały fanów! BITWA TikToków do rapowego hitu
Autor: https://www.tiktok.com Lena Moonlight i Izabela Zabielska rozbujały fanów! BITWA TikToków do rapowego hitu

Dzielą się pozytywną energią, są utalentowane i pomysłowe. Lena Moonlight i Izabela Zabielska to gwiazdy cieszące się rosnącą popularnością. Co prawda pomiędzy tymi użytkowniczkami TikToka nie ma żadnego zgrzytu, to jednak postanowiliśmy sprawdzić je w naszej bitwie. Pojedynku o głosy czytelników ESKA.pl! Zdecydujcie, która z nich lepiej wypadła bujając się do rapowego hitu.

Do tej pory walczyły o uznanie użytkowników TikToka, teraz mierzą się o cenne głosy czytelników ESKA.pl! Bitwa TikToków na naszej stronie, to dla Leny Moonlight i Izabeli Zabielskiej, nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim sprawdzenie, na wsparcie jakiej liczby fanów mogą liczyć. Wszystko zależy od was, która popularna użytkowniczka wygra i na swoich social mediach będzie się mogła pochwalić tym, jakich ma cudownych i wyjątkowych fanów. Z jednej strony naszego ESKOWEGO oktagonu Lena, którą śledzi ponad 2,2 miliona obserwujących, a z drugiej strony Izabela, która ma ponad 786 tysięcy followersów. Obie zyskały dużą popularność internautów bujając się do hitu Stupid, pod którym podpisuje się tajemnicza amerykańska wokalistka, Ashnikko. Decydujcie, która zrobiła to lepiej i do której powędruje wasz cenny głos!

[AKTUALIZACJA, 15.11.2019, godz. 10:25]

Głosowanie zakończone! Zdaniem czytelników ESKA.pl lepiej z utworem Ashnikko poradziła sobie @IZABELAZABIELSKA. Uzyskała 56% głosów. 

Najnowsze