Candy od Doja Cat to hit Tik Toka. Wybraliście najlepszy taniec w Bitwie Tik Toków!

2019-11-10 18:52 MK
Tik Tok
Autor: tiktok.com/@juliazugaj & tiktok.com/@pieszkovx

Czas na kolejną bitwę Tik Toków na ESKA.pl! Aplikacja słynie z tego, że jej użytkownicy publikują za jej pośrednictwem zabawne filmiki, pełne tańca i dobrej zabawy. Wielu z nich do nagrania swojego Tik Toka używa tych samych piosenek. W kolejnym pojedynku zobaczycie dwa nagrania, które powstały do hitu Candy od Doja Cat. O tym, kto wypadł lepiej, zdecydujecie wy! Sprawdźcie już teraz oba filmiki.

Doja Cat to artystka, której kariera nabiera coraz większego rozpędu. Z pewnością jednym z najpopularniejszych singli amerykańskiej raperki jest utwór Candy, który ukazał się w 2018 roku. Do tej pory, zamieszczony w serwisie YouTube plik audio został odtworzony przez internautów ponad 4 miliony razy, natomiast w serwisie streamingowym Spotify aż 13! Numer Candy to również wielki hit wśród korzystających z popularnej aplikacji muzycznej, jaką jest Tik Tok. Tysiące użytkowników uwielbiają do niego tańczyć i dzielić się swoimi nagraniami z pozostałymi osobami, mającymi tam swoje konto. W kolejnej bitwie dostępnej na ESKA.pl możecie zdecydować już teraz, kto waszym zdaniem lepiej poradził sobie z zatańczeniem do hitu Candy: Julka Żugaj czy Karol, znany szerzej tik-tokowej społeczności pod nickiem @pieszkovx. Porównując statystki, na ten moment Julkę obserwuje ponad 730 tysięcy użytkowników Tik Toka, natomiast Karola blisko milion. Poniżej znajdziecie oba filmiki oraz ankietę, w której możecie oddać swój głos. Nie zwlekajcie - zróbcie to już teraz!

Bitwa tiktokerów na ESKA.pl

Julka Żugaj czy Karol? Kto z nich wypadł lepiej? Czytelnicy ESKA.pl zdecydowali, że z tańcem do piosenki Candy od Doja Cat, poradził sobie Karol! Oto wyniki głosowania:

Candy od Doja Cat to hit Tik Toka. Wybierz najlepszy taniec w Bitwie Tik Toków!
Autor: ESKA.pl Candy od Doja Cat to hit Tik Toka. Wybierz najlepszy taniec w Bitwie Tik Toków!
Najnowsze