Dolly Parton

i

Autor: Chris Pizzello/Associated Press/East News Dolly Parton nie używa nowinek technologicznych.

Ciekawostki

Legendarna gwiazda nie chce używać nowych technologii. Trzeba do niej wysyłać faks!

2023-11-28 16:16

Znana na całym świecie piosenkarka zdradziła, że nie używa i nie chce używać smartfonów i innych nowinek technologicznych! Po wydaniu nowej płyty udzieliła wywiadu, w którym wyjaśniła, jak najbliższe osoby oraz współpracownicy mogą się z nią kontaktować. jak się okazuje, artystka nadal używa faksu.

Dolly Parton, czyli królowa muzyki country, zaliczyła wielki powrót i to w zupełnie nowej odsłonie. 77-letnia piosenkarka wydała płytę pod tytułem Rockstar, w której śpiewa rockowe hity w duetach ze znanymi gwiazdami. Na krążku można usłyszeć m.in. Miley Cyrus, Pink, Eltona Johna, Lizzo, Paula McCartneya i Måneskin. Album został świetnie przyjęty przez publiczność i zadebiutował na trzecim miejscu prestiżowego notowania Billboard 200. To wielki sukces Dolly, która z okazji wielkiego powrotu na scenę została zaproszona do wielu mediów, aby udzielić wywiadów. W programie The Drew Barrymore Show odniosła się do słów Reby McEntire, która jakiś czas temu zdradziła, że aby skomunikować się z Parton, musi wysyłać jej faks.

Miley Cyrus przeszła drastyczną metamorfozę. Możecie zapomnieć o jej blond włosach!

Dolly Parton przeciwko technologii

Dolly Parton potwierdziła, że dalej jest zwolenniczką wiadomości przez faks. - Nie chcę rozmawiać ze wszystkimi, którzy chcą ze mną rozmawiać. Nie piszę SMS-ów, bo nie chcę odpowiadać - mówi piosenkarka. Dodała, że ​​odbierze telefon lub oddzwoni później, ale tylko wtedy, gdy będzie chciała z tą osobą porozmawiać. - Na pewno nie jestem głupią osobą. Mogłabym się tego nauczyć, gdybym chciała, ale wolę po prostu mieć swój faks.

Dolly Parton - najpopularniejsze piosenki

  • Jolene
  • I Will Always Love You
  • 9 To 5
  • Islands In The Stream
  • Better Get To Livin'