Lanberry zaczyna wakacje Od zaraz! Piosenka z teledyskiem przedpremierowo [TYLKO U NAS]

2021-07-01 14:17
Lanberry zaczyna wakacje Od zaraz! Piosenka z teledyskiem przedpremierowo [TYLKO U NAS]
Autor: Dagmara Szewczuk @dagsoon / Universal Music Poland Lanberry zaczyna wakacje Od zaraz! Piosenka z teledyskiem przedpremierowo [TYLKO U NAS]

Od zaraz - to tytuł nowej piosenki Lanberry, za sprawą której artystka rozpoczyna nowy etap w swojej karierze. Jak brzmi utwór? Co dzieje się w teledysku? Przekonajcie się sprawdzając przedpremierowy fragment, tylko na ESKA.pl.

Lanberry po premierze albumu Co gryzie Panią L powraca z kolejnym wakacyjnym hitem przepełnionym optymizmem, radością i słoneczna energią! To piosenka, która zachęca do życia tu i teraz, w harmonii z tym, co jest naszą prawdą i życiowym powołaniem, do tego by na chwilę zwolnić w otaczającym chaosie. Za tekst utworu Od zaraz, odpowiada Lanberry wraz z Monika Wydrzyńską z zespołu Linia Nocna. Natomiast muzykę artystka skomponowała wraz z Cameronem Warrenem. Teledysk do utworu wyreżyserował Adam Romanowski, z którym artystka pracowała już przy wcześniejszych produkcjach i jak widać ze świetnym rezultatem! Zanim usłyszycie utwór w całości, zobaczcie przedpremierowy fragment, tylko na ESKA.pl!

Lanberry dzieli się pozytywną energią w piosence Od zaraz!

Lanberry - nowa piosenka Od zaraz

Lanberry jest nominowana do czterech Fryderyków – artystka ma szanse na nagrody w kategoriach Album roku pop (Co gryzie panią L?), Utwór roku (Plan awaryjny), Kompozytor roku, Autor roku.

Obserwuj:

  • Lanberry na Youtube 👉🏻 https://www.youtube.com/channel/UCjvz...
  • Lanberry na Spotify 👉🏻 https://open.spotify.com/artist/2t3aJ...
  • Lanberry na FB 👉🏻 https://www.facebook.com/LanberryMusic/
  • Lanberry na IG 👉🏻 https://www.instagram.com/lanberry/
  • Lanberry na TikTok 👉🏻https://www.tiktok.com/@lanberry
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze