Lanberry stawia na MOCNE zmiany! W ten sposób odcina się od przeszłości

2022-01-21 13:55
Lanberry
Autor: ESKA

Czekaliście na nowości muzyczne od Lanberry? No to się doczekaliście! Jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek powraca właśnie z nowym singlem Nocny Express, który zwiastuje jej nową artystyczną erę. Tylko u nas Małgorzata Uściłowska zdradziła, o czym jest jej kawałek i dlaczego w jej życiu nie ma miejsca na sentymenty.

Lanberry to postać, której z pewnością nikomu już nie trzeba przedstawiać. Polska publiczność poznała wokalistkę w 2015 roku, kiedy wydała swój debiutancki singiel Podpalimy świat. Utwór odniósł wielki sukces w naszym kraju i rozpoczął jedną z najbardziej dynamicznych karier w polskim show-biznesie. Z biegiem czasu Małgorzata Uściłowska, bo tak naprawdę nazywa się Lanberry, zaczęła obdarowywać swoim talentem innych wykonawców. To właśnie spod jej pióra wyszły takie hity jak Anyone I Want To Be Roksany Węgiel, Superhero Viki Gabor czy Don't Wanna Hide Dody. W 2022 roku Lanberry stawia jednak na zmiany! Piosenkarka poinformowała o nawiązaniu współpracy z nową wytwórnią muzyczną, a pierwszym efektem jest wpadający w ucho singiel Nocny Express. Fragment teledysku do utworu mogliście zobaczyć przedpremierowo tylko na ESKA.pl. O czym jest nowa piosenka Lanberry? Skąd u niej potrzeba aż tak wielkich zmian? 

Sonda
Słuchasz muzyki Lanberry?

Zmiany w życiu Lanberry

Rok 2022 może należeć właśnie do niej! Lanberry wkroczyła w nowy rok z nową energią i wielkimi zmianami. Nowa wytwórnia, nowy singiel, nowa płyta... Dzieje się! Przy okazji premiery kawałka Nocny Express wokalistka wpadła do ESKOWEGO studia, by opowiedzieć nieco więcej o jego powstaniu i płynącym z niego przesłaniu. Wiedzieliście o tym, że gwiazda szuka inspiracji w starych odcinkach Klanu? Nie, to nie żart! Tak samo, jak to, że Małgorzata Uściłowska to już nie tylko wokalistka i tekściarka, ale również... hafciarka! Zobaczcie zapis naszej rozmowy z artystką. Nie brakuje w niej zaskoczeń!

Nowy singiel Lanberry to dopiero początek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze