Lanberry

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Lanberry spełniła swoje wielkie marzenie! Myślała o tym od kilku lat

2021-08-08 16:19

Lanberry była jedną z gwiazd tegorocznych Fryderyków. Gwiazda pojawiła się na scenie w towarzystwie Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie, by wspólnie z jego członkami zaśpiewać swój wielki hit Tracę. Nam zdradziła, że marzyła o tej chwili od lat.

Lanberry to wokalistka, której już chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Artysta stale zaskakuje publiczność swoimi utworami, które z miejsca docierają na szczyty list przebojów w całym kraju. Do grona najpopularniejszych kompozycji w dorobku Małgorzaty Uściłowskiej z pewnością należy piosenka Tracę, która promowała jej ostatni album studyjny. To właśnie ten utwór wokalistka zdecydowała się wykonać na tegorocznej gali rozdania Fryderyków. Na scenie nie pojawiła się jednak sama. Lanberry towarzyszyli przedstawiciele Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie. Za kulisami wydarzenia gwiazda polskiej sceny muzycznej opowiedziała nam, dlaczego zdecydowała się na taki ruch. Nie zabrakło też pytania o teledysk, jaki wokalistka nakręciła z Adrianą Kalską na potrzeby nowego serialu stacji TVN7 Papiery na szczęście.

Lanberry - występ na Fryderykach

Okazuje się, że Lanberry już od lat marzyła o występie z chórem. Idealna okazja nadarzyła się właśnie teraz, bowiem Fryderyki 2021 miały miejsce w Szczecinie, czyli mieście, z którego wywodzą się członkowie Chóru Akademii Morskiej. Sprawdźcie, co gwiazda powiedziała nam o swoim występie, a także o kolejnych projektach muzycznych.

Fryderyki 2021 - wywiad z Lanberry
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE