KSW 41 - bilety na walkę Popek vs Oświeciński

i

Autor: fot. youtube.com/KSW SCREEN Z FILMU NA YOUTUBE KSW 41 - Mańkowski, Popek, Strachu w Katowicach

KSW 41 - bilety na walkę Popek vs Oświeciński

2017-10-26 17:51

Popek - Oświeciński na KSW 41 to jedno z najgorętszych starć w tym roku. Chcecie zobaczyć je na żywo? Sprawdźcie szczegóły dotyczące biletów na ESKA.pl

KSW 41 - bilety na walkę Popek vs Oświeciński rozchodzą się w szaleńczo szybkim tempie. Wiele osób na żywo chce zobaczyć porywające starcie dwóch znanych w medialnym świecie osób. Czy samozwańczy Król Albanii wygra ze Strachem z Pitbulla? Przekonamy się na KSW 23.12.2017. Oprócz tych zawodników w ringu stanie m.in. Borys Mańkowski, Artur Sowiński oraz Kleber Koike Erbst. Gdzie i po ile kupić bilety na KSW 41? 

KSW 41 bilety - walka Popek vs Oświeciński

Walka Popek vs Oświeciński na KSW 41 już przed pierwszym gongiem rozgrzewa kibiców. Ciężko jest wytypować zwycięzcę, ale zdaniem niektórych ekspertów faworytem jest jednak samozwańczy Król Albanii. Za autorem hitu Wodospady przemawia doświadczenie w MMA - do tej pory raper stoczył 5 walk. Kto wygra? O tym możecie przekonać się na żywo już 23 grudnia 2017. Bilety na galę w katowickim Spodku są jeszcze dostępne, ale radzimy się pospieszyć z ich kupnem.

KSW 41 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY

Autor: brak danych

  KSW 41 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY to podstawowe informacje jeśli chodzi o kolejną galę Federacji, za którą odpowiada Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Po raz kolejny organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. W trakcie wielkiej gali zobaczymy m.in. walkę Popka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po ile bilety na KSW 41? Najtańsza wejściówka na najwyższy sektor to koszt 150 zł. Najdroższe - obecnie dostępne miejsca - blisko klatki kupicie za 300 zł. Sprzedaż wejściówek prowadzi ebilet.pl.