Kraina Lodu 2 - parodia Chcę uwierzyć snom BEZ MUZYKI. Rozbawi was do łez!

2019-12-30 22:59 MK
Elsa
Autor: YouTube/Without Music

Po wielkim sukcesie kasowym pierwszej części losów Elsy, jej siostry Anny i pozostałych bohaterów, w 2019 roku do kin na całym świecie trafiła Kraina Lodu 2. Tak jak się można było spodziewać, film również okazał się wielkim hitem. Jedną z piosenek go promujących jest utwór Into The Unknown - Chcę uwierzyć snom. Autorzy kanału Without Music wzięli powstały do utworu klip na swój warsztat i stworzyli parodię, która zapewne rozbawi i was! Zobaczcie wideo na ESKA.pl.

Kraina Lodu 2 - Chcę uwierzyć snom to tytuł polskiej wersji piosenki Into The Unknown, jaka znalazła się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do drugiej części najbardziej dochodowej animacji w historii kina. W celu promocji filmu, powstały aż dwie wersje tego utworu. Pierwsza z nich wykonywana jest przez zespół Panic!... At the Disco, natomiast druga przez doskonale znane z pierwszej części artystki Idinę Menzel oraz AURORĘ. To właśnie ta nagrana przez obie wokalistki cieszy się większą popularnością w sieci. Do tej pory, wideo zamieszczone na kanale Disney Music odtworzono ponad 60 milionów razy.

Autorzy kanału Without Music, którzy regularnie zamieszczają stworzone przez siebie parodie popularnych klipów, mające pokazywać, co mogło dziać się za kulisami ich kręcenia, tym razem postanowili popracować nad wideo z Krainy Lodu. Zamieszczona przez nich parodia, którą w dwa dni obejrzano blisko 400 tysięcy razy, rozbawiła internautów do łez. Nie ma się co dziwić! Filmik zobaczycie w całości poniżej.

Kraina Lodu - teledysk bez muzyki

Chrapanie Anny, dźwięki otwieranych z całej siły szklanych drzwi czy też niezadowolenia mieszkańców wynikające ze śpiewu Elsy po nocy - to wszystko mogą usłyszeć osoby, które zdecydowały się na obejrzenie parodii stworzonej przez autorów kanału Without Music. Ponad 35 tysięcy internautów pozostawiło pod filmem łapkę w górę. W komentarzach można przeczytać również same zachwyty. Czy Chcę uwierzyć snom w wersji bez muzyki to najlepsza parodia kończącego się 2019 roku?

Najnowsze