Koncert Rudimental przeniesiony! Co z biletami? Sprawdzamy w rytm Bloodstream!

2015-09-11 17:06

Koncert Rudimental 2015 przeniesiony! Co z biletami? W które miejsce został przeniesiony występ zespołu? Sprawdzamy informacje od organizatora i odpowiadamy na pytania związane z koncertem Rudimental w Polsce     

Rudimental w Polsce: miejsce koncertu grupy przeniesione! Co z biletami?! Aktualne pytanie, które zadają sobie wszyscy zaniepokojeni, którzy kupili bilet na koncert grupy z Wielkiej Brytanii! Czy w związku z przeniesieniem miejsca koncertu tego zespołu bilety będą nieważne? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej! Warto wspomnieć o tym, że będzie to pierwszy występ tej formacji w jednym z polskich klubów. Do tej pory w naszym kraju panowie występowali jedynie na festiwalach! 

Co z biletami na koncert Rudimental?

Koncert Rudimental, to zdecydowanie jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń wszystkich miłośników muzyki z gatunku drum'n'bass. Dyskografię zespołu zamyka wydany w 2013 roku krążek zatytułowany "Home". To dzięki hitom: "Waiting All Night", "Free", "Feel The Love", czy też "Not Giving In" zespół znalazł się na kilkunastu najważniejszych listach przebojów. Przez ostatnie dni fani tego kwartetu producenckiego żyją informacją o przeniesieniu koncertu. Tak, to prawda! Zainteresowanie występem Rudimental przerosło organizatorów, którzy postanowili przenieść to wydarzenie z klubu Palladium na warszawski Torwar. Nowe miejsce pozwala rozpocząć sprzedaż nowej puli biletów! A co z tymi, którzy kupili już bilet? Wejściówki zakupione na koncert 14 listopada w Palladium zachowują ważność i nie wymagają jakiejkolwiek zamiany! To dobra informacja! Przed nami sporo muzycznych emocji związanych z tym zespołem. Wkrótce wydaje on płytę!

Rudimental - nowa płyta, kiedy?

Drugie studyjne wydawnictwo grupy w sprzedaży ukaże się już 18 września 2015 roku! Wiemy już, że zatytułowany "We The Generation" album zawierać będzie między innymi utwory: Love Ain’t Just a Word, Never Let You Go oraz nową wersje singla Eda Sheerana - Bloodstream.