Kinga Wołoszyn wygra The Voice Kids? Ten wynik mówi sam za siebie!

2020-01-18 21:04 MK
Kinga Wołoszyn
Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

Każdy kolejny odcinek The Voice Kids przybliża nas do wielkiego finału, w trakcie którego poznamy następcę Roksany Węgiel oraz Aniki Dąbrowskiej. Poziom trzeciej edycji jest bardzo wysoki, zatem wybór będzie bardzo trudny. Z pewnością, jedną z faworytek do zwycięstwa jest Kinga Wołoszyn - dziewczyna, która zachwyciła swoim wykonaniem hitu Cleo. Liczba wyświetleń pod jej występem mówi sama za siebie! Szczegóły na ESKA.pl.

Kinga Wołoszyn - The Voice Kids otworzy jej drzwi do wielkiej kariery? To bardzo możliwe! Gdy telewizyjne show zadebiutowało na antenie TVP 2 w 2018 roku, szybko okazało się, że wprowadzenie tego formatu w Polsce było strzałem w dziesiątkę. Już pierwsza edycja cieszyła się wielkim zainteresowaniem, a jej zwyciężczyni - Roksana Węgiel, jest doskonałym przykładem na to, że można po nim naprawdę wiele osiągnąć. W drugiej edycji telewidzowie mogli śledzić losy Aniki Dąbrowskiej czy też Viki Gabor, która w 2019 roku, podobnie jak Roxie, zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Od 1 stycznia 2020 roku, fani The Voice Kids mogą oglądać kolejną jego edycję na antenie telewizyjnej Dwójki. Już w pierwszym wyemitowanym odcinku pojawiła się młoda artystka, mająca wielkie szanse na to, by wygrać. Mowa o Kindze Wołoszyn, która zdecydowała się na wykonanie piosenki z repertuaru Cleo - Sztorm. Mimo tego, że niemalże wszyscy spodziewali się, iż nastolatka zdecyduje się na kontynuowanie przygody w programie u boku wykonawczyni hitu Dom, ta postanowiła szlifować talent pod okiem Tomsona i Barona. Wideo z występem uczestniczki podczas Przesłuchań w ciemno The Voice Kids zachwyciło internautów.

The Voice Kids - Kinga Wołoszyn

Choć Przesłuchania w ciemno jeszcze się nie skończyły, widzowie typują faworytów spośród uczestników, którzy zachwycili już swoim talentem w poprzednich odcinkach show. Z pewnością wielkie szanse na zwycięstwo mają Marcin Maciejczak oraz Kinga Wołoszyn. To właśnie wideo z występem nastolatki wygenerowało największą liczbę wyświetleń na YouTubie. Jedno z nagrań dostępnych w sieci przekroczyło już 2.5 miliona odsłon! Czy to właśnie Kina zwycięży? Oglądajcie The Voice Kids w każdą sobotę o godzinie 20:00!

Najnowsze