Kim jest Michalina Grzybowska z The Voice of Poland? To ona zaśpiewała numer Abby!

2021-10-16 21:14
Michalina Grzybowska - kim jest uczestniczka VoP 12? To ona zaśpiewała numer Abby!
Autor: TVP

Nowa edycja The Voice of Poland to kolejne wyjątkowe głosy. Wśród nich jest Michalina Grzybowska. Kim jest wokalistka, która wykonała ponadczasowy hit podczas Przesłuchań w ciemno? Poznajcie już teraz Michalinę Grzybowską.

Michalina Grzybowska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Nowy sezon programu trwa w najlepsze. Tym razem w ekipie trenerskiej znaleźli się: Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Sylwia Grzeszczak oraz Tomson i Baron. Na scenie The Voice of Poland zagościła Michalina Grzybowska. Wokalistka wykonała hit z repertuaru zespołu ABBA. Jej cover wpadł w ucho jednej z trenerek. Niestety Michalina pożegnała się z show na etapie Bitew.

Małgorzata Chruściel - kim jest uczestniczka VoP 12? Ten występ zrobił wrażenie!

Michalina Grzybowska - kim jest?

Michalina to młoda wokalistka, która może pochwalić się różnymi nagrodami. Otrzymała m.in. Silver Symphony na Międzynarodowym Konkursie Ryga Symphony Virtual czy II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Rozrywkowej 2021 Your Song.

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

Michalina Grzybowska - The Voice of Poland 12

Podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór The Winner Takes It All w wersji Carli Bruni. Jej wykonanie przypadło do gustu Justynie Steczkowskiej. To w jej drużynie Michalina powalczy o wygraną.

Najnowsze