Jula

i

Autor: AKPA

Kiedyś była wielką gwiazdą. Co dzisiaj słychać u autorki hitu "Za każdym razem"?

2022-12-13 11:11

Jula szturmem wtargnęła na polski rynek muzyczny, który przyjął ją z otwartymi ramionami. Wokalistka przetarła szlaki początkującym artystom i udowodniła, że wrzucanie swoich autorskich kawałków do Internetu może przyczynić się do ogromnego sukcesu. Jej utwory znał chyba każdy, jednak wokalistka jakiś czas temu zniknęła z przestrzeni medialnej. Co teraz robi i jak wygląda Jula?

Co dzisiaj słychać u autorki hitu "Za każdym razem"? Jula, a w zasadzie Julita Ratowska kilka lat temu była jedną z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Artystka zyskała rozpoznawalność dzięki swoim amatorskim nagraniom muzycznym publikowanym w Internecie. Jula jest w pewnym sensie, w naszym kraju, prekursorką młodych wokalistów, które zdobyły sławę dzięki autorskim utworom wrzucanym na YouTube. Dużą popularność przyniosła jej wszystkim nagrana w 2009 roku piosenka "Zostań". Julita Ratowska bardzo szybko i nieoczekiwanie, stała się rozpoznawalna. Po tym, jak jej utwór "Za każdym razem" podbił rozgłośnie radiowe, jej kariera nabrała tempa. Jula była laureatką największych nagród muzycznych w Polsce. Zdobyła m.in. dwie statuetki Eska Music Awards. Jednak wokalistka postanowiła zrobić sobie przerwę i odetchnąć od kariery. Co teraz słychać u Julity Ratowskiej?

Marcin Maciejczak wygrał The Voice Kids. Jak teraz wygląda i co robi młody wokalista?

Jula dzieli się pozytywną energią. Wielkie hity artystki w Domowym Graniu

Jula - kariera

Kariera Julity Ratowskiej była dla niej niespodziewana. Jednak wokalistka doceniała to, jak wielki dar dostała od losu i starała się jak najbardziej wykorzystać szansę. W 2012 roku wystąpiła w roli trenerki Bitwy na głosy. Następnie wydała dwa albumy - 180 oraz Milion słów. W 2017 wzięła udział w programie Agent-Gwiazdy. Z kolei w 2019 roku można było ją oglądać na wielkim ekranie w muzycznym programie Śpiewajmy razem. All together now, w którym oceniała uczestników. Julę można było również zobaczyć również w serialu M jak miłość. Wszystko wskazywało na to, że wokalistka nadal będzie prężnie rozwijała swoją karierę. Jednak decyzja, którą podjęła była zupełnie inna. Julita zdecydowała się zrezygnować z blasku fleszy i skupić na swoim życiu prywatnym. Choć nadal tworzy muzykę i jest aktywna zawodowo(w 2021 roku wydała singiel "Między wierszami"), to jej życie nie jest już tak medialne, jak było wcześniej.

Jula - metamorfoza

Jula rozpoczęła karierę w młodym wieku. Gwiazda hitu "Za każdym razem" dojrzewała na oczach tysięcy. Wiele osób może pamiętać ją z czasów, kiedy była szaloną nastolatką z popularną wtedy grzywką na boku. Po kilkunastu latach od swojego debiutu, artystka przeszła spora metamorfozę i wyrosła na piękną kobietę.

Mateusz Krzykała wygrał The Voice Kids. Jak się zmienił i co teraz robi wokalista?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE