Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy 2021? Zmiana czasu już niedługo! [DATA]

2021-10-22 9:39
zegarek
Autor: pixabay.com

Zmiana czasu z letniego na zimowy już niedługo! Kiedy przestawić zegarki? W którą stronę zmienić wskazówki? O tym nie można zapomnieć. Wszystkie informacje na temat zmiany czasu na zimowy 2021, znajdziecie poniżej.

Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy 2021? Wiele osób zastanawia się, kiedy w 2021 roku trzeba przestawić zegarki i w którą stronę. Zmiana czasu zbliża się wielkimi krokami. To kwestia, która nurtuje wszystkich od lat i cały czas jest o niej głośno. Większość uważa, że jest to niepotrzebne, ponieważ źle wpływa na samopoczucie ludzi oraz na ich zdrowie. Warto wiedzieć, że zbliżająca się zmiana czasu z letniego na zimowy, wiąże się z krótszymi dniami oraz dłuższymi nocami, które potrwają aż do 21 grudnia. Kiedy zatem przestawić zegarki z godziny 3:00 na 2:00 w nocy? Kiedy jest zmiana czasu na zimowy? O tym nie możecie zapomnieć!

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy 2021 - DATA

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2021? O tej dacie nie można zapomnieć. Przestawienie zegarków będzie odbywać się w ostatni weekend października. Czas przesuwamy w nocy z 30 na 31 października z godziny 3:00 na 2:00. To dobra wiadomość dla wszystkich śpiochów, ponieważ będą mogli pospać o godzinę dłużej. Czy to ostatnia zmiana czasu? W tym miejscu warto wspomnieć, że ostatnia zmiana czasu miała mieć miejsce w marcu 2021 roku. Teraz jednak wiadomo, że tak się nie stanie, ponieważ ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, Parlament Europejski wstrzymał w tym celu wszystkie prace i rozmowy.

Sonda
Czy zmiana czasu w ciągu roku ma sens?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze