Kiedy jest obrona pracy licencjackiej i magisterskiej?

2020-06-04 12:12 EK
Kiedy jest obrona pracy licencjackiej i magisterskiej? [TERMINARZ]
Autor: Marek BAZAK/East News Kiedy jest obrona pracy licencjackiej i magisterskiej?

Koniec roku akademickiego już niedługo. Większość studentów zastanawia się jak w dobie pandemii koronawirusa będzie wyglądała nie tylko sesja egzaminacyjna, ale przede wszystkim tegoroczne obrony prac licencjackich i magisterskich. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Kiedy jest obrona pracy licencjackiej i magisterskiej? Odpowiedź na to pytanie może rozwiać wątpliwości niejednej osoby. Pandemia koronawirusa namieszała w życiu niejednego Polaka i nie tylko. Oprócz odwołanych lekcji w placówkach szkolnych, również uczelnie wyższe zawiesiły zajęcia dla wielu studentów. Wszystko przeniosło się do sieci i trwa zdalnie, przy pomocy różnych platform, które są przystosowane do tego typu nauczania. Choć dla większości jest to ciężki temat, to znajdą się tacy, którzy z takiego przebiegu sprawy bardzo się cieszą. Koniec roku akademickiego 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami. W pierwszej kolejności na wielu studentów czeka sesja egzaminacyjna, a później obrony prac licencjackich czy też magisterskich. Aby podejść do obrony należy nie tylko napisać, wydrukować i oprawić pracę, ale również złożyć ją, jak i wszystkie inne ważne, a w dodatku podpisane dokumenty.

Jak obrona prac licencjackich i magisterskich będzie wyglądać w 2020 roku? Czy pandemia koronawirusa będzie miała na to wpływ?

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Obrona prac licencjackich i magisterskich 2020 - kiedy?

Po całej procedurze, która przebiegnie pomyślnie na studentów czeka termin i obrona pracy. O tej ważnej dacie każdy z nich powinien zostać poinformowany przez uczelnie, kiedy dokona złożenia wszystkich ważnych dokumentów w dziekanacie -przede wszystkim wniosku o wyznaczenie terminu. Obrony prac licencjackich czy też magisterskich najczęściej odbywają się w czerwcu lub w lipcu, tuż po zakończeniu sesji egzaminacyjnej. Szczegółowy harmonogram obron, a także warunki i zasady znajdują się na oficjalnych stronach poszczególnych uczelni. To czy tegoroczne obrony prac studentów będą odbywały się stacjonarnie, czy też zdalnie zależy tylko i wyłącznie od uczelni i jej pracowników.

Najnowsze