Kasia Kowalska świętuje 25-lecie. Zagra w Stodole - miejscu, gdzie wszystko się zaczęło!

2019-10-24 20:29 MK
Kasia Kowalska
Autor: materiały prasowe

Kasia Kowalska powraca do Stodoły! Popularna artystka wystąpi w warszawskim klubie 10 listopada. Fani wokalistki usłyszą zarówno materiał z najnowszej płyty Aya, jak i najważniejsze utwory powstałe na przestrzeni 25 lat kariery scenicznej Kasi Kowalskiej. Poznaj szczegóły wyjątkowego wydarzenia już teraz na ESKA.pl.

Kasia Kowalska to nie tylko wokalistka. To także kompozytorka i autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Zeszły rok to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Właśnie wtedy wydała ona swój dziesiąty album Aya, na który jej fani czekali aż 10 lat. Aya jeszcze przed premierą znalazła się na 1. miejscu listy sprzedaży płyt Empiku! Już jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa, obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak Prowadź mnie, Co może przynieść nowy dzień?, Antidotum, A to co mam, Coś optymistycznego, To co dobre i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla Alannah (tak niewiele chcę). Choć od wydania pierwszej płyty Kasi Kowalskiej, Gemini minęło już ćwierć wieku, a w jej życiu wydarzyło się bardzo wiele, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niespotykana wrażliwość, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją tworzy i wykonuje.

Kasia Kowalska - koncert w Stodole

Już 10 listopada fani artystki będą mieli okazję zobaczyć w warszawskiej Stodole mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej burzliwej artystycznej kariery. Bilety stojące w cenie 69 złotych są dostępne do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10). Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

Najnowsze