Kasia Kowalska poprosiła o zdjęcie z Quebonafide. Będzie duet?

2019-10-21 19:38 MK
Kasia Kowalska
Autor: Aneta Kwiatkowska/East News & Instagram/kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska to zdecydowanie jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kto nie zna takich przebojów jak Antidotum, To co dobre czy Pieprz i sól? Jak się okazuje, popularna wokalistka śledzi zmiany, jakie zachodzą na polskim rynku i doskonale orientuje się, kogo obecnie słucha młodzież. Na swoim Instagramie, artystka opublikowała zdjęcie z Quebonafide, a fani w komentarzach nakłaniają ją do podjęcia współpracy z raperem. Czy jest na to szansa? Sprawdź na ESKA.pl.

Kasia Kowalska i Quebonafide - takiego połączenia nikt się nie spodziewał! Od chwili swojego debiutu z albumem Gemini w 1994 roku, Kasia Kowalska uchodzi za jedną z tych artystek, które doskonale odnajdują się w rockowym i nierzadko smutnym repertuarze. Na przestrzeni 25 lat, wokalistka wydała dziesięć albumów studyjnych, z których pochodzą takie hity jak Oto ja, Jak rzecz, To co dobre czy Allanah - tak niewiele chcę. Quebonafide jest z kolei przedstawicielem nowej generacji raperów w naszym kraju, który nie boi się eksperymentować z mocno elektronicznym brzmieniem. Co zatem sprawiło, że artyści opublikowali wspólne zdjęcie?

Kasia Kowalska i Quebonafide

Kasia Kowalska podzieliła się zdjęciem z Quebonafide na swoim Instagramie. Jak wynika z opisu, to właśnie ona poprosiła młodego rapera o pamiątkową fotografię. Część fanów uznała, że wokalistka zdecydowała się na to ze względu na swoje dzieci, którym twórczość rapera z pewnością nie jest obca. Inni stwierdzili, że to dobra okazja, by zachęcić ją do nagrania wspólnego kawałka z autorem hitu Candy. Czy tak się stanie? Czas pokaże! Z pewnością byłby to zaskakujący numer.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#poprosiłamozdjęcie #poznajecie?😍😜😎 Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)
Najnowsze