Kaeyra - Polka stała się objawieniem w USA. Teraz Caroline Baran rozkocha w sobie Polaków!

i

Autor: Dariusz Lachowski/East News Kaeyra - Polka stała się objawieniem w USA. Teraz Caroline Baran rozkocha w sobie Polaków!

ZWRÓĆCIE UWAGĘ

Kaeyra - Polka stała się objawieniem w USA. Teraz Karolina Baran rozkocha w sobie Polaków!

2023-10-12 8:03

Kaeyra - kim jest wokalistka, na którą trzeba zwrócić uwagę? Młoda, utalentowana, oczytana i niezwykle skromna, pomimo sukcesów jakie osiągnęła! Śpiewała między innymi przed prezydentem RP, a także takimi osobistościami, jak Lionel Richie, Katy Perry, Melanie B, czy Simon Cowell. Kim jest Karolina Baran i co trzeba o niej wiedzieć? Poznajcie ją bliżej już teraz!

Spis treści

  1. Kaeyra - Polka w USA
  2. Kaeyra - kim jest Karolina Baran?
  3. Kaeyra - piosenki, muzyka

Kim jest Kaeyra? Wiele osób widząc ją na scenie zada sobie takie pytanie. Młoda, czarnowłosa dziewczyna, występująca często z gitarą w rękach urzeka swoim głosem i budzi podziw, nie tylko wśród publiczności, ale także topowych polskich producentów. Karolina Baran na dobrą sprawę nie jest osobą tajemniczą, która stawia pierwsze kroki na muzycznym rynku. Swoje o muzycznej karierze już wie, bo doświadczenie ma ogromne. Tym bardziej, jeśli swój głos poddaje się ocenie takich gwiazd, jak Katy Perry czy Lionel Richie. To właśnie przed nimi wystąpiła biorąc udział w 21. edycji amerykańskiej odsłony programu Idol. Bez problemu przeszła przez eliminacje oraz kolejne etapy docierając do ścisłego TOP20. Oceniający byli pod ogromnym wrażeniem wykonania przez nią utworu "Don't Let Go (Love)" z repertuaru En Vogue. Prawie dostała się do TOP12 muzycznego talent-show, jednak nie zebrała wystarczającej liczby głosów widzów. Jej talent pozwala jej grać na całym świecie, w tym w Warszawie, gdzie na specjalną prośbę wystąpiła dla Prezydenta RP.

GROMEE i jego historia o wakacyjnej miłości. "Lost You", to HIT LATA 2023?

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Kaeyra - Polka w USA

Kaeyra to młoda wokalistka, na którą musicie zwrócić uwagę. Lada chwila za sprawą jej współpracy z innymi gwiazdami, a przede wszystkim wyjątkowej barwie głosu, może być bardzo głośno. Tak naprawdę nazywa się Caroline Baran i wraz z zespołem Profusion z przytupem weszła na muzyczny rynek w 2015 roku. Powoli, bez większego ciśnienia na sławę szła za marzeniami. Oprócz udziału w amerykańskim Idolu spróbowała swoich sił w 13. edycji American Got Talent, gdzie od jury w składzie: Simon Cowell, Heidi Klum, Howie Mandel, czy Mel B, otrzymała cztery razy głosy na "tak". Ma na koncie również wykon hymnu przed meczem Chicago Bulls vs White Sox, a także koncert na jednym z największych festiwali w Stanach Zjednoczonych, czyli Lollapalooza. Na tej samej edycji, w 2022 roku, występowały takie gwiazdy jak Dua Lipa, Charli XCX, Willow Smith, Coi Leray, Metallica, czy Machine Gun Kelly.

Kaeyra - kim jest Karolina Baran?

Karolina Baran urodziła się 10 maja 2001 roku, a swoją przygodę z muzyką zaczęła mając zaledwie 6 lat. Urodziła się w Chicago, ale ma czysto polskie korzenie. Uczęszczała do muzycznej szkoły swojej mamy, ABC Music Academy i starała się uczęszczać na lekcje gry na każdym możliwym instrumencie. Ostatecznie wybrała perkusję, flet oraz gitarę. Mając 11 lat była główną wokalistką i basistką zespołu rockowego Profusion. W wieku 14 lat została odkryta przez Post Modern Jukebox, a jej wideo z grupą zgromadziło ponad 23 miliony wyświetleń. W kolejnych latach kariery brała udział w wielu muzycznych wydarzeniach oraz uczęszczała na lekcje śpiewu. W sierpniu 2017 Kaeyra wydała swój debiutancki album pt. "Fountains of Gold".

Kaeyra - piosenki, muzyka

Piosenki Kaeyry to póki co głównie covery. Ma na koncie między innymi swoją interpretację singla "Love On The Brain" od Rihanny, czy "Chmury wiszą nad miastem" grupy Maanam. Po ukończeniu szkoły średniej o rok wcześniej, zdecydowała się przenieść do Los Angeles, aby kontynuować karierę muzyczną, jednocześnie uczęszczając do szkoły w Musician's Institute. Kaeyra była zajęta pracą nad swoją debiutancką EP-ką zatytułowaną 11:11, która pojawiła się w maju 2021 roku. 21 sierpnia 2023 wydała utwór "Put Me First" i musicie zwrócić na niego uwagę!