Kacper Blonsky, Viki Gabor, Niall Horan i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-10-04 12:37
Kacper Blonsky, Viki Gabor, Michał Szczygieł i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli / single cover art Kacper Blonsky, Viki Gabor, Michał Szczygieł i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Jesień 2019 pod względem muzycznym zapowiada się bardzo dobrze! Nowy utwór wydali m.in. Camila Cabello, Niall Horan, Charlie Puth, czy Michał Szczygieł. Październik rozpoczynamy od mocnego uderzenia, proponując wam gorące nowości w ramach New Music Friday w Radiu ESKA! Jakie utwory pojawią się premierowo 4.10.2019? Które kawałki powalczą o tytuł hitu jesieni? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Kacper Blonsky, Viki Gabor, Michał Szczygieł i inni w New Music Friday w Radiu ESKA! Proponujemy wam ich nowe piosenki mając nadzieję, że wkrótce dopiszecie je do listy swoich ulubionych. Wśród premier nie mogło zabraknąć również świeżego nagrania, pod którym podpisuje się członek One Direction, Niall Horan. Mowa o kawałku pt. Nice To Meet Ya, który w 6 godzin od premiery miał ponad 475 tysięcy wyświetleń. Co więcej 137 tysięcy łapek na tak i zaledwie 429 na nie. 

New Music Friday 4.10.2019 - premiery w Radiu ESKA

W ramach New Music Friday, 4 października, na antenie Radia ESKA premierowo usłyszycie wspomniany utwór Nice To Meet Ya, Nialla Horana, ale również najnowszy singiel Michała Szczygła - Nie mamy nic. Ocenie zostawiamy wam również utwór Superheroes, który stanowi polską propozycję podczas Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Za utwór odpowiada Małgorzata Uściłowska i Patryk Kumór, a śpiewa go Viki Gabor.

Wśród nowości muzycznych w Radiu ESKA zawita Kacper Blonsky, czyli Youtuber mający 392 tysiące subskrypcji. Jego utwór o tajemniczym tytule Eluwina przez kilka dni był na 1. miejscu Karty na Czasie YouTube. 

New Music Friday 4.10.2019 - premiery w Radiu ESKA:

  • Michał Szczygieł - Nie Mamy Nic
  • Viki Gabor - Superhero
  • Kacper Blonsky - Eluwina
  • Niall Horan - Nice To Meet Ya
  • Keanu Silva x Mo Falk - You Got The Love
  • Camila Cabello - Cry for Me
  • Dan + Shay & Justin Bieber - 10,000 Hours
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze