Justin Bieber - piosenka 10,000 Hours w stylu COUNTRY? Wokalista odchodzi od popu?!

2019-10-04 10:16
Justin Bieber w ubraniach marki DREW
Autor: SplashNews.com/East News

Justin Bieber nie zwalnia tempa. Artysta od dłuższego czasu pracuje nad swoim kolejnym albumem studyjnym. W międzyczasie, udaje mu się również pojawić gościnnie w piosenkach innych twórców. Najnowsza z nich - 10 000 Hours to efekt współpracy, jakiej nikt się nie spodziewał! Z kim Justin nagrał wspólny kawałek i kiedy usłyszymy go w całości? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Justin Bieber - 10 000 Hours to tytuł kolejnego kawałka, w którym gościnnie usłyszymy wokal popularnego na całym świecie Kanadyjczyka. To nie pierwszy w tym roku utwór, do którego stworzenia zaproszono wykonawcę przeboju Sorry. Wcześniej mogliśmy usłyszeć go między innymi w singlach Eda Sheerana (I Don't Care), Billie Eilish (Bad Guy Remix) oraz Lil Dicky'ego (Earth). Teraz, małżonek Hailey Bieber postanowił połączyć siły z zespołem, na co dzień nagrywającym muzykę... country. Tego nikt się nie spodziewał! Kto to taki?

Justin Bieber - piosenka 10000 Hours

Choć Justin Bieber kojarzy się przede wszystkim z muzyką popową, wielokrotnie próbował swoich sił w innych gatunkach muzycznych. Tym razem, kanadyjski wokalista zdecydował się na nawiązanie współpracy z duetem Dan + Shay, który wykonuje muzykę country. Utwór 10000 Hours ukazał się nad ranem w piątek, 4 października. Jak można przeczytać w komentarzach, takiego brzmienia nikt się nie spodziewał!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze