Justin Bieber - piosenka 10,000 Hours w stylu COUNTRY? Wokalista odchodzi od popu?!

2019-10-04 10:16 MK
Justin Bieber w ubraniach marki DREW
Autor: SplashNews.com/East News

Justin Bieber nie zwalnia tempa. Artysta od dłuższego czasu pracuje nad swoim kolejnym albumem studyjnym. W międzyczasie, udaje mu się również pojawić gościnnie w piosenkach innych twórców. Najnowsza z nich - 10 000 Hours to efekt współpracy, jakiej nikt się nie spodziewał! Z kim Justin nagrał wspólny kawałek i kiedy usłyszymy go w całości? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Justin Bieber - 10 000 Hours to tytuł kolejnego kawałka, w którym gościnnie usłyszymy wokal popularnego na całym świecie Kanadyjczyka. To nie pierwszy w tym roku utwór, do którego stworzenia zaproszono wykonawcę przeboju Sorry. Wcześniej mogliśmy usłyszeć go między innymi w singlach Eda Sheerana (I Don't Care), Billie Eilish (Bad Guy Remix) oraz Lil Dicky'ego (Earth). Teraz, małżonek Hailey Bieber postanowił połączyć siły z zespołem, na co dzień nagrywającym muzykę... country. Tego nikt się nie spodziewał! Kto to taki?

Justin Bieber - piosenka 10000 Hours

Choć Justin Bieber kojarzy się przede wszystkim z muzyką popową, wielokrotnie próbował swoich sił w innych gatunkach muzycznych. Tym razem, kanadyjski wokalista zdecydował się na nawiązanie współpracy z duetem Dan + Shay, który wykonuje muzykę country. Utwór 10000 Hours ukazał się nad ranem w piątek, 4 października. Jak można przeczytać w komentarzach, takiego brzmienia nikt się nie spodziewał!

Najnowsze