Kabe rapuje o drodze do celu. Piosenka Szlak HITEM jak Nad ranem?

2022-01-03 14:46
Kabe rapuje o drodze do celu. Piosenka Szlak HITEM jak Nad ranem?
Autor: QueQuality Kabe rapuje o drodze do celu. Piosenka Szlak HITEM jak Nad ranem?

Kabe po sukcesie z hitem Nad ranem, a także Tour de France, rozpoczyna 2022 roku mocnym uderzeniem. Mowa o piosence Szlak, która już walczy o głosy w Rap20 w Radiu ESKA. Posłuchajcie jej i zobaczcie teledysk już teraz.

Kabe - piosenka Szlak będzie hitem jak Nad ranem? Fani niewątpliwie zadają sobie takie pytanie, ale na odpowiedź trzeba będzie poczekać. Kolejny singiel polskiego rapera pojawił się 31 grudnia 2021 roku na oficjalnym kanale QueQuality. Piosence towarzyszył teledysk, za reżyserię którego odpowiada moher, a za reżyserię i scenariusz Kamil Stanek. Bit wyprodukował Opiat, natomiast o brzmienie zadbał Szwed SWD.\

Tromba nago w filmie Mini Majka! Ogromna wpadka członków Ekipy Friza

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Kabe - piosenka Szlak

Szlak to zamknięta klamrą historia o motywacji, poświęceniu, prawdziwej przyjaźni, wytrwałości i sztuce dokonywania wyborów. Kabe, jeden z najpopularniejszych obecnie raperów młodego pokolenia, daje się poznać w nostalgicznej i nieco tajemniczej stylistyce, jako bohater, który dociera do celu, pozornie tylko pozostającego w sferze marzeń. Teledysk jest dostępny na kanale QueQuality, a także poniżej:

Kabe obecnie związany jest z wytwórnią QueQuality, w której debiutował z kawałkiem Nike Air Max. W listopadzie 2020 roku ukazał się jego album Mowgli, który był swojego rodzaju księgą miejskiej dżungli. Z płyty pochodzi wydany dokładnie rok temu, 31 grudnia 2020 roku, wspólny kawałek Kabe i Opiata, Euro oraz Nad ranem, który w samym serwisie YouTube ma blisko 50 milionów wyświetleń.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze