Juwenalia 2020 w Warszawie przełożone! Kiedy odbędzie się wydarzenie?

2020-04-04 21:01
Juwenalia
Autor: Lukasz Klos/REPORTER/East News

Niemal codziennie dowiadujemy się o kolejnych wydarzeniach odwołanych w związku z panującą pandemią koronawirusa. Odwoływane są festiwale, koncerty, a nawet całe trasy koncertowe, a także wiele innych wydarzeń kulturalnych. W Polsce obecnie obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych i nie wiadomo póki co, do kiedy dokładnie taka sytuacja będzie miała miejsce.

Juwenalia 2020 w Warszawie przełożone! Kiedy odbędzie się wydarzenie? Co już wiadomo na ten temat? Niestety, takiego scenariusza spodziewało się wiele osób. Tegoroczne Juwenalia Warszawskie zostały przełożone, o czym na fanpage'u wydarzenia poinformowali organizatorzy. Poniżej publikujemy w całości jego treść:

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem informujemy, iż Juwenalia Warszawskie 2020 na chwilę obecną zostają przełożone. Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas bardzo ważne. Koordynatorzy majowego święta studentów dokładają wszelkich starań, byśmy mogli spotkać się jeszcze w tym roku kalendarzowym. Jest to bardzo nietypowa sytuacja, z jaką wszyscy się spotykamy. Prosimy, dbajcie o siebie, przestrzegajcie zaleceń i #zostańwdomu.

Juwenalia Warszawskie miały odbywać się od 7 maja przez cały miesiąc.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze