Steczkowska stanowczo o braku zaproszenia do Opola. Pokazała kto tu rządzi

i

Autor: AKPA Steczkowska stanowczo o braku zaproszenia do Opola. Pokazała kto tu rządzi

Programy

Justyna Steczkowska odchodzi z TVP! Będzie jurorką w show Polsatu

2024-06-24 17:33

Fani The Voice of Poland zmuszeni będą pożegnać się z Justyną Steczkowską w roli jurorki. Gwiazda podjęła już decyzję o odejściu nie tylko z programu, ale i z Telewizji Polskiej. Gdzie od teraz będzie można oglądać piosenkarkę?

Justyna Steczkowska na swoim koncie ma już łącznie 6 edycji The Voice of Poland. Wcieliła się tam w rolę trenerki uczestników, przygotowując ich do kolejnych występów, a dwójce z nich udało się nawet wygrać całe show. Można więc śmiało stwierdzić, że spisała się na medal i swoje zadanie wykonała perfekcyjnie. Skąd więc nagła decyzja o odejściu i zmianie programu?

Justyna Steczkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Artystka zasiadała w loży jurorów niezmiennie od trzech ostatnich edycji. Już wcześniej wspominała o przemęczeniu, którym teraz tłumaczy swoją decyzję. Jak się jednak okazuje, w nowym show piosenkarka wciąż będzie jurorką. Twoja twarz brzmi znajomo, choć to nieco inny format, to w bardzo podobny sposób polega na ocenie umiejętności artystycznych uczestników, w tym także wokalnych. Będzie to debiut dla Justyny w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale wierzymy, że poradzi sobie równie dobrze!

Pamiętacie Justynę Steczkowską w wersji blond? Ten widok zaskoczył publiczność

Zmiany w The Voice of Poland 

Mówi się, że to niejedyna zmiana, jaka ma nastać w jednym z topowych show w TVP2, The Voice of Poland, jednak nie mamy jeszcze żadnych oficjalnych potwierdzeń.

Jak widać drogi gwiazd są niezbadane. Niedawno dowiedzieliśmy się o zamianie Polsatu na Pytanie na Śniadanie przez Macieja Dowbora. Jakie inne zaskakujące nowości czekają nas jesienią, kiedy do ramówek powrócą nowe edycje naszych ulubionych programów i seriali?

Listen on Spreaker.