Justin Timberlake przerwał koncert. Powód was zadziwi!

2018-04-04 16:10
Justin Timberlake przerwał koncert. Powód was zadziwi!
Autor: fot./facebook.com/profile.php?id=1625323106 Justin Timberlake

Fani musieli się bardzo zdziwić, kiedy Justin Timberlake przerwał nagle jeden ze swoich ostatnich koncertów. Czemu to zrobił? Powód okazał się zaskakujący! Czytajcie na ESKA.pl.

Justin Timberlake przerwał koncert, który dawał przed publicznością w Detroit w Little Caesar Arena. Wszystko przez jedną z fanek, która stała nieopodal sceny. Ktoś mógłby pomyśleć, że kobieta przeszkadzała mu w występie, ale prawda jest inna! Powód was zadziwi! Okazało się bowiem, że Justin Timberlake postanowił pomóc fance, która zwróciła jego uwagę niecodziennym pytaniem na kartce.

Justin Timberlake w Polsce - kolejna wielka gwiazda na koncertowej liście?

Autor: brak danych

Justin Timberlake wystąpi w Polsce? Jego koncert to spełnienie marzeń tysięcy fanów. Jakie są szanse na przyjazd JT do naszego kraju?

Justin Timberlake pomógł fance ogłosić ważną rzecz

Justin Timberlake przerwał koncert, by pomóc fance w ogłoszeniu czegoś naprawdę ważnego. Darcell Baxtresser przyszła na koncert z kartką, na której napisała pytanie do gwiazdora. Udało jej się dostać pod scenę i zwrócić uwagę Justina napisem. Na kartce widniało: "Pomożesz ogłosić mojej rodzinie, że jestem w ciąży"?

Timberlake podszedł na krawędź sceny, wziął kartkę od Darcell i powiedział - Ten znak zwrócił moją uwagę! Muszę przerwać na chwilę koncert. Zaskoczona publiczność usłyszała po chwili entuzjastyczne ogłoszenie gwiazdora - Dziecko Baxtresser urodzi się 1 listopada 2018 roku! Na te słowa, widownia oszalała zupełnie tak, jakby Timberlake zapowiedział kolejny hit! Darcell zamieściła nagranie całego wydarzenia na Facebooku. Zobaczycie je poniżej.

Lie to me - ta piosenka z Eurowizji to podróbka Justina Timberlake'a?

Autor: brak danych

Justin Timberlake od lat wyznacza trendy. Wszyscy chcą wzorować się na tym artyście. Jeden z uczestników konkursu Eurowizja chyba jednak przesadził. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na ESKA.pl

 

Najnowsze