Justin Bieber

i

Autor: materiały prasowe

Justin Bieber w Polsce - tak wyglądały jego poprzednie koncerty w naszym kraju!

2021-11-16 10:35

Justin Bieber już za jakiś czas zagra koncert w Polsce. To nie będzie jednak pierwszy raz, kiedy pojawi się nad Wisłą. W swojej karierze koncerty w Polsce grał już dwukrotnie. Fani z pewnością pamiętają te wydarzenia. Przypominamy, kiedy Justin Bieber był w Polsce oraz jak wyglądały jego widowiska.

Justin Bieber w Polsce - tak wyglądały jego poprzednie koncerty w naszym kraju! Justin Bieber to bez wątpienia jedna z największych gwiazd na świecie. Według wielu ekspertów oraz fanów muzyki popularnej, jest księciem popu. Na rynku muzycznym jest już od wielu lat, ale nadal osiąga sukcesy. W 2021 roku wydał nową płytę pod tytułem Justice. Można na niej znaleźć takie piosenki jak Peaches, Ghost, Lonely, Anyone, Hold On czy Holy. To jeden z najchętniej sprzedających się krążków tego roku. Album znalazł się na szczycie notowania Billboard 200. Z tego powodu Justin Bieber postanowił ogłosić trasę koncertową Justice World Tour, która promować będzie jego ostatnie wydanie. W Polsce zagra 25 marca 2023 roku na Tauron Arenie w Krakowie. To będzie już jego trzeci koncert w naszym kraju. Jak wyglądały poprzednie?

Justin Bieber: koncert Kraków 2023 - BILETY i CENA. Gdzie kupić i ile kosztują?

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

Justin Bieber - Łódź 2013

Po raz pierwszy Justin Bieber pojawił się w Polsce 25 marca 2013 roku. Oznacza to, że jego kolejny koncert odbędzie się dokładnie w dziesiątą rocznicę pierwszego show! Wtedy w ramach trasy koncertowej Believe World Tour Justin zagrał w Atlas Arenie w Łodzi. Od tamtej pory wizerunek artysty bardzo się zmienił.

Sonda
Wybierzesz się na koncert Justina Biebera w Polsce?

Justin Bieber - Kraków 2016

Idol nastolatek powrócił do Polski 5 lat później, kiedy wyruszył w trasę koncertową Purpose World Tour, która promowała jego płytę Purpose. To jego najbardziej doceniany przez krytyków album, na którym można znaleźć takie piosenki jak Love Yourself, Sorry czy What Do You Mean. 11 listopada 2016 zagrał na Tauron Arenie w Krakowie.