Julia Baryga - kim jest piękna Wicemiss Polonia? Swoją urodą powala na kolana!

2022-11-29 10:43
Julia Baryga - kim jest piękna Wicemiss Polonia? Swoją urodą powala na kolana!
Autor: IGO ART Julia Baryga - kim jest piękna Wicemiss Polonia? Swoją urodą powala na kolana!

II Wicemiss Polonia 2022, 19-letnia Julia Baryga z Łodzi już we wtorek weźmie udział w wielkim finale konkursu Miss Earth 2022! Gala tych prestiżowych, międzynarodowych wyborów odbędzie się w stolicy Filipin - Manili. W konkursie weźmie udział ponad 80 reprezentantek z całego świata.

Spis treści

  1. Julia Baryga - kim jest?
  2. Julia Baryga - suknie
  3. Julia Baryga - nagroda na Miss Earth 2022
  4. Miss Earth 2022 - kiedy?

Kim jest Julia Baryga? Młoda, piękna i godnie reprezentująca Polskę dziewczyna walczy o tytuł Miss Earth 2022. Konkurs Miss Earth to jeden z największych międzynarodowych konkursów piękności na świecie odbywający się nieprzerwanie od 2001 roku. Jego misją jest budowanie świadomości społecznej na temat ochrony środowiska i ekologii. Stąd też prócz wyjątkowych strojów i kreacji na konkurs, Julia Baryga przygotowała specjalny projekt ekologiczny dedykowany pszczołom i ich znaczeniu dla środowiska.

Miss, która wygląda jak sanah? Uderzające podobieństwo reprezentantki Polski na Miss Earth

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Julia Baryga - kim jest?

Julia Baryga jest studentką kierunku Industrial Biotechnology na Politechnice Łódzkiej. W 2021 roku zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego, a w maju tego roku została II Wicemiss Polonia. W czasie swojego panowania zrealizowała wiele ciekawych projektów m.in. akcję „HEJTu powiedz STOP” przeciwdziałającą mowie nienawiści, a także dołączyła do akcji „Korona z głowy” działając na rzecz kobiet. Teraz reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej w wyborach Miss Earth.

Julia Baryga - suknie

Finałowe suknie na konkurs Miss Earth 2022 specjalnie dla Julii zaprojektowała Monika Jankowska. Kreacje wieczorowe są w kolorze bieli, zieleni i błękitu. Strój narodowy autorstwa duetu projektantek Patrycji Długosz i Agnieszki Ciszewskiej powstał aż w trzech różnych wersjach, które nawiązują do folkloru ziemi łódzkiej i tradycyjnego stroju ludowego. Specjalnie na konkurs Miss Earth powstała także suknia inspirowana fauną, zaprojektowana przez Patrycję Plesiak.

Julia Baryga - nagroda na Miss Earth 2022

W trakcie prawie trzytygodniowego pobytu na Filipinach ponad 80 kandydatek konkursu Miss Earth z całego świata bierze udział w wielu wydarzeniach i aktywnościach. Są to m.in. oficjalne prelekcje dot. ochrony środowiska, działania proekologiczne jak sadzenie drzew, konferencje prasowe, oficjalne prezentacje w strojach wieczorowych czy kąpielowych. Nasza reprezentantka zdobyła już swój pierwszy sukces na Filipinach. Julia Baryga została wyróżniona drugim miejscem czyli otrzymała srebrny medal w konkurencji mody plażowej! To bardzo dobry prognostyk przed zbliżającym się finałem!

Miss Earth 2022 - kiedy?

My trzymamy mocno kciuki za naszą reprezentantkę i życzymy jej sukcesu na miarę zwycięstwa Miss Polonii, Karoliny Bielawskiej w Miss World! Transmisja z finału Miss Earth będzie dostępna na oficjalnym profilu konkursu na You Tube we wtorek, 29 listopada.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze