Julia Baryga - kim jest piękna Wicemiss Polonia? Swoją urodą powala na kolana!

i

Autor: IGO ART Julia Baryga - kim jest piękna Wicemiss Polonia? Swoją urodą powala na kolana!

Julia Baryga - kim jest piękna Wicemiss Polonia? Swoją urodą powala na kolana!

2022-11-29 10:43

II Wicemiss Polonia 2022, 19-letnia Julia Baryga z Łodzi już we wtorek weźmie udział w wielkim finale konkursu Miss Earth 2022! Gala tych prestiżowych, międzynarodowych wyborów odbędzie się w stolicy Filipin - Manili. W konkursie weźmie udział ponad 80 reprezentantek z całego świata.

Spis treści

  1. Julia Baryga - kim jest?
  2. Julia Baryga - suknie
  3. Julia Baryga - nagroda na Miss Earth 2022
  4. Miss Earth 2022 - kiedy?

Kim jest Julia Baryga? Młoda, piękna i godnie reprezentująca Polskę dziewczyna walczy o tytuł Miss Earth 2022. Konkurs Miss Earth to jeden z największych międzynarodowych konkursów piękności na świecie odbywający się nieprzerwanie od 2001 roku. Jego misją jest budowanie świadomości społecznej na temat ochrony środowiska i ekologii. Stąd też prócz wyjątkowych strojów i kreacji na konkurs, Julia Baryga przygotowała specjalny projekt ekologiczny dedykowany pszczołom i ich znaczeniu dla środowiska.

Miss, która wygląda jak sanah? Uderzające podobieństwo reprezentantki Polski na Miss Earth

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Julia Baryga - kim jest?

Julia Baryga jest studentką kierunku Industrial Biotechnology na Politechnice Łódzkiej. W 2021 roku zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego, a w maju tego roku została II Wicemiss Polonia. W czasie swojego panowania zrealizowała wiele ciekawych projektów m.in. akcję „HEJTu powiedz STOP” przeciwdziałającą mowie nienawiści, a także dołączyła do akcji „Korona z głowy” działając na rzecz kobiet. Teraz reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej w wyborach Miss Earth.

Julia Baryga - suknie

Finałowe suknie na konkurs Miss Earth 2022 specjalnie dla Julii zaprojektowała Monika Jankowska. Kreacje wieczorowe są w kolorze bieli, zieleni i błękitu. Strój narodowy autorstwa duetu projektantek Patrycji Długosz i Agnieszki Ciszewskiej powstał aż w trzech różnych wersjach, które nawiązują do folkloru ziemi łódzkiej i tradycyjnego stroju ludowego. Specjalnie na konkurs Miss Earth powstała także suknia inspirowana fauną, zaprojektowana przez Patrycję Plesiak.

Julia Baryga - nagroda na Miss Earth 2022

W trakcie prawie trzytygodniowego pobytu na Filipinach ponad 80 kandydatek konkursu Miss Earth z całego świata bierze udział w wielu wydarzeniach i aktywnościach. Są to m.in. oficjalne prelekcje dot. ochrony środowiska, działania proekologiczne jak sadzenie drzew, konferencje prasowe, oficjalne prezentacje w strojach wieczorowych czy kąpielowych. Nasza reprezentantka zdobyła już swój pierwszy sukces na Filipinach. Julia Baryga została wyróżniona drugim miejscem czyli otrzymała srebrny medal w konkurencji mody plażowej! To bardzo dobry prognostyk przed zbliżającym się finałem!

Miss Earth 2022 - kiedy?

My trzymamy mocno kciuki za naszą reprezentantkę i życzymy jej sukcesu na miarę zwycięstwa Miss Polonii, Karoliny Bielawskiej w Miss World! Transmisja z finału Miss Earth będzie dostępna na oficjalnym profilu konkursu na You Tube we wtorek, 29 listopada.