Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, to najlepszy lovesong w 2019?! Piosenka Bedoesa HITEM!

2019-10-24 13:13
Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, to najlepszy lovesong w 2019?! Piosenka Bedoesa HITEM!
Autor: SBM Label / BEDOES Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, to najlepszy lovesong w 2019?! Piosenka Bedoesa HITEM!

Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach - piosenka Bedoesa, to jeden z największych hitów w internecie w październiku 2019. Tylko w ciągu siedmiu dni - audio na YouTube przekroczyło barierę 5 milionów wyświetleń. Wiele osób twierdzi, że to również jeden z najlepszych miłosnych kawałków w całym 2019 roku. Czy tak faktycznie jest? Możecie ocenić sami - na ESKA.pl!

Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze) - piosenka cieszy się dużą popularnością w internecie. Milion wyświetleń w 24 godziny, 1. miejsce na polskim YouTube i w zestawieniu TOP 50 Spotify - tak w liczbach prezentuje się najnowszy singiel Bedoesa. Warto również wspomnieć o tym, że wyprodukowany przez Lanka numer wydaje się nie zwalniać tempa wraz z upływem czasu. Na YT w tydzień miał już blisko 5,5 miliona wyświetleń, a nie posiada nawet teledysku. Pozostając przy statystykach, najpopularniejszy serwis w Polsce podaje ponad 1,2 miliona odsłuchów. Mimo to, z pewnością utwór nie jest parkietowym bangerem czy rzewną balladą. To raczej stonowana, acz wymowna, deklaracja uczuć rapera, reprezentującego 2115 GANG. Deklaracja konkretna i niepozostawiająca wątpliwości co do adresata. Kawałek ujrzał światło dzienne w dzień urodzin jego Partnerki. Obecnie Bedoes i Lanek zamykają prace nad ich wspólnym albumem zatytułowanym Opowieści z Doliny Smoków, który ukaże się na przełomie listopada i grudnia tego roku.

Zobacz: Paweł Domagała rapuje u Kekę?! Nowa piosenka Powiedz mi czemu HITEM?

Ta piosenka to był tak naprawdę prezent dla Madzi. Nie spodziewałem, że tyle osób będzie się z nią utożsamiać. Zrobiłem ją bez znaczenia, ile będzie miała wyświetleń. To jest niesamowite, co się stało. Dziękuję Wam bardzo, jesteście wspaniali

- powiedział Bedoes. Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze) można odsłuchać na oficjalnym kanale SBM Label na YouTube oraz na wszystkich platformach streamingowych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze