Jessie Ware w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

i

Autor: screen YouTube/Jessie Ware Jessie Ware w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Jessie Ware w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

2017-05-31 15:14

Jessie Ware zagra w Polsce dwa koncerty! Sprawdź szczegóły dotyczące terminu i miejsca występów oraz w jakich cenach są bilety na koncerty autorki hitu Say You Love Me.

Jessie Ware w Polsce 2017: data, miejsce, bilety. Uwielbiana w Polsce autorka przebojów Say You Love Me i Wildest Moments powraca na dwa koncerty! Jessie Ware rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. 

Jessie Ware w Polsce 2017: data i miejsce

Debiutancki album Devotion potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, Tough Love, to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B.; Utwory z dwóch albumów Jessie Ware usłyszymy już 26.07 w Gdańsku (Stary Maneż) i 27.07 w Warszawie (Palladium).

Jessie Ware w Polsce: bilety

Start sprzedaży biletów na koncerty Jessie Ware rozpocznie się 5 czerwca o godz. 10:00. Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.