Jax Jones - płyta Snacks z gwiazdami i gorącymi hitami! [PREMIERA, PIOSENKI, TRACKLISTA]

2019-08-12 15:37 RW
Jax Jones - płyta Snacks z gwiazdami i gorącymi hitami! [PREMIERA, PIOSENKI, TRACKLISTA]
Autor: okładka płyty Snacks Jax Jones - płyta Snacks z gwiazdami i gorącymi hitami! [PREMIERA, PIOSENKI, TRACKLISTA]

Nominowany do Grammy i BRIT Award producent, DJ i multiinstrumentalista Jax Jones prezentuje wyczekiwany debiutancki album Snacks. Na krążku znalazły się duety z największymi gwiazdami ze szczytów list przebojów, m.in. Years & Years, Demi Lovato, Jess Glynne, Bebe Rexha czy Mabel. Jakie hity znalazły się na jego krążku? Przekonajcie się sami - sprawdzając tracklistę na ESKA.pl

Jax Jones - płyta Snacks rozgrzeje was w długie, jesienne wieczory. Siedem niezwykle udanych singli, w tym nominowany do BRIT i podwójnie platynowy w UK - You Don’t Know Me feat. Raye, najczęściej shazamowany utwór w świecie dance, nominowany do BRIT i Ivor Novello Award światowy przebój Breathe z Iną Wroldsen, wreszcie wielki hit parkietów All Day And Night z Martinem Solveigiem czy Madison Beer – to wszystko i jeszcze więcej trafi na debiutancki album artysty. 

Jax Jones - płyta Snacks: TRACKLISTA

Snacks to ugruntowanie statusu Jaxa Jonesa jako jednej z największych sił współczesnego popu. Ten album jest perfekcyjną propozycją imprezową dla pokolenia, które słucha muzyki głównie z playlist. Jax Jones zyskał rozgłos w 2016 za sprawą House Work. Świetnie porusza się w klimatach pop, house oraz urban. Choć jego kawałki to wynik różnorodnych inspiracji, wszystkie mają charakterystyczny sznyt artysty, który sprawia, że Snacks to wydawnictwo spójne i kompletne – zarówno w warstwie muzycznej, jak i wizualnej.

 1. House Work (ft. Mike Dunn & MNEK)

 2. Jacques (with ‪Tove Lo)

 3. You Don’t Know Me (ft. RAYE)

 4. Harder (with ‪Bebe Rexha)

 5. Ring Ring (with Mabel & Rich The Kid)

 6. Instruction (ft. ‪Demi Lovato & Stefflon Don

 7. Play (with Years & Years)

 8. 100 Times

 9. Breathe (ft. ‪Ina Wroldsen)

 10. Cruel

 11. All Day And Night (‪Europa - Martin Solveig & Jax Jones - with ‪Madison Beer)

 12. One Touch (with ‪Jess Glynne)

 13. All 4 U

 14. This Is Real (ft. Ella Henderson)

 15. Tequila Time (Outro)

Najnowsze