Jan Majewski

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP

Jan Majewski - wiek, wzrost, szkoła, dziewczyna. Kim jest wokalista?

2023-06-10 11:35

Jan Majewski to uzdolniony wokalista, który zyskuje coraz większe grono fanów. Artysta ma na swoim koncie wiele wyróżnień i wygranych konkursów. Okazuje się jednak, że muzyka nie jest jego jedyną pasją. Jan Majewski uwielbia jazdę na motocrossach! Co jeszcze wiadomo o wokaliście?

Jan Majewski - wiek, wzrost, szkoła, dziewczyna. Wiele osób zastanawia się, kim jest utalentowany wokalista. Jan Majewski, pomimo swojego młodego wieku, wokalista oczarował jurorów 12. edycji The Voice of Poland swoim dojrzałym głosem. Jego pewność siebie i talent został docenione przez Sylwię Grzeszczak oraz Marka Piekarczyka, z którym dotarł do nokautów programu. Wokalista brał wcześniej udział w Szansie na sukces, gdzie zaśpiewał piosenkę Wiosna. Majewski ma na swoim koncie dwa single: „Niepewne” oraz utwór pod tytułem „Twoje miejsce”. Okazuje się, że Jan to nie tylko świetny wokalista, ale również kompozytor i autor tekstów. Udowodnił to niemal w całości tworząc swoje single. Muzyk zdobył również nagrodę dla Osobowości Roku 2020 w Radomiu w kategorii Kultura. Oprócz muzyki pasją Janka jest także jazda w motocrossach.

Edyta Górniak - wiek, wzrost, waga, wykształcenie, syn, partner, mąż, Eurowizja. Co wiemy o wokalistce?

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Jan Majewski - wiek

Jan Majewski jest bardzo utalentowanym nastolatkiem. Wokalista ma siedemnaście lat.

Jan Majewski - wzrost

Niestety nie ma nigdzie informacji na temat wzrostu muzyka. Jednak wygląda na to, że wokalista nie należy do niskich osób i może mieć ponad 170 cm wzrostu.

Jan Majewski - szkoła

Wokalista uczy się w Zespole Szkół Elektronicznych w Radomiu, w swoim rodzinnym mieście.

Jan Majewski - dziewczyna

Wiele fanek muzyka zastanawia się, czy ma on dziewczynę. Niestety nic na ten temat nie wiadomo. W jego social mediach nie ma żadnej w zmianki na temat tego, czy jego serce jest już zajęte.

Ewa Błachnio - wiek, mąż, dzieci, choroba. Kim jest i czym się zajmuje?