Jan Majewski - wiek, wzrost, szkoła, dziewczyna. Kim jest wokalista?

2022-12-28 15:50
Jan Majewski
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Jan Majewski to uzdolniony wokalista, który zyskuje coraz większe grono fanów. Artysta ma na swoim koncie wiele wyróżnień i wygranych konkursów. Okazuje się jednak, że muzyka nie jest jego jedyną pasją. Jan Majewski uwielbia jazdę na motocrossach! Co jeszcze wiadomo o wokaliście?

Jan Majewski - wiek, wzrost, szkoła, dziewczyna. Wiele osób zastanawia się, kim jest utalentowany wokalista. Jan Majewski, pomimo swojego młodego wieku, wokalista oczarował jurorów 12. edycji The Voice of Poland swoim dojrzałym głosem. Jego pewność siebie i talent został docenione przez Sylwię Grzeszczak oraz Marka Piekarczyka, z którym dotarł do nokautów programu. Wokalista brał wcześniej udział w Szansie na sukces, gdzie zaśpiewał piosenkę Wiosna. Majewski ma na swoim koncie dwa single: „Niepewne” oraz utwór pod tytułem „Twoje miejsce”. Okazuje się, że Jan to nie tylko świetny wokalista, ale również kompozytor i autor tekstów. Udowodnił to niemal w całości tworząc swoje single. Muzyk zdobył również nagrodę dla Osobowości Roku 2020 w Radomiu w kategorii Kultura. Oprócz muzyki pasją Janka jest także jazda w motocrossach.

Edyta Górniak - wiek, wzrost, waga, wykształcenie, syn, partner, mąż, Eurowizja. Co wiemy o wokalistce?

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Jan Majewski - wiek

Jan Majewski jest bardzo utalentowanym nastolatkiem. Wokalista ma siedemnaście lat.

Jan Majewski - wzrost

Niestety nie ma nigdzie informacji na temat wzrostu muzyka. Jednak wygląda na to, że wokalista nie należy do niskich osób i może mieć ponad 170 cm wzrostu.

Jan Majewski - szkoła

Wokalista uczy się w Zespole Szkół Elektronicznych w Radomiu, w swoim rodzinnym mieście.

Jan Majewski - dziewczyna

Wiele fanek muzyka zastanawia się, czy ma on dziewczynę. Niestety nic na ten temat nie wiadomo. W jego social mediach nie ma żadnej w zmianki na temat tego, czy jego serce jest już zajęte.

Ewa Błachnio - wiek, mąż, dzieci, choroba. Kim jest i czym się zajmuje?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze