Jak mieszka Maria Jeleniewska? Zobacz dom najpopularniejszej Polki na TikToku

2021-10-21 12:36
Tak wygląda mieszkanie Marii Jeleniewskiej. Informacja, kto pomagał je dekorować na pewno Was zaskoczy!
Autor: Screen z filmu na YouTube: HOUSE TOUR - moje mieszkanie w Warszawie/ YouTube.com/Jeleniewska

Wszyscy użytkownicy polskiego TikToka na pewno znają to nazwisko. Maria Jeleniewska robi furorę w Internecie. Niedawno dziewczyna podzieliła się z fanami filmem, w którym pokazuje swoje mieszkanie! Jesteście ciekawi jak wygląda dom Marii Jeleniewskiej? Sprawdźcie już teraz.

Maria Jeleniewska pokazała fanom swoje mieszkanie. Nie bez przyczyny dziewczyna nazywana jest najpopularniejszą Polką na TikToku. Influencerka ma w tym serwisie ponad trzynaście milionów obserwatorów. Zaczęła publikować tam filmiki w wieku zaledwie czternastu lat. Od pewnego czasu dziewczyna ma też swój kanał na YouTube. Publikuje filmy, w których opowiada o swoim życiu. Jednym z wideo, które dodała jest House Tour po jej warszawskim mieszkaniu. Co ciekawe, Internauci brali udział w jego urządzaniu! Zastanawiacie się jak zaaranżowana została przestrzeń? Czytajcie dalej!

Wersow kiedyś i dziś

Maria Jeleniewska - mieszkanie

Jak wygląda mieszkanie Marii? Na pewno wielu nowych fanów dziewczyny zadaje sobie to pytanie. Co ciekawe, to właśnie widzowie youtuberki pomagali jej dobierać dekoracyjne dodatki. Teraz już mieszkanie zostało wykończone i oglądać możemy efekty współpracy Marii z fanami. Dziewczyna stawia na jasne i przestronne przestrzenie - w jej mieszkaniu dominuje kolor biały. Jeśli chodzi o kanapę i krzesła, to influencerce przypadła do gustu morska zieleń. Jak sama przyznaje jej dom jest bardzo elegancki. Zobaczcie go już teraz!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze