Jadwiga Krowiak i Sara Kreis

i

Autor: TVN

Jadwiga Krowiak i Sara Kreis w Mam Talent wyginają się do hitu sanah. Jurorzy zaniemówili!

2022-09-29 14:35

Jadwiga Krowiak i Sara Kreis w Mam Talent udowodniły, że potrafią latać! Ich występ był niesamowicie poruszający. Artystki postanowiły zaprezentować układ akrobatyczny do jednego z największych hitów sanah. Tylko u nas możecie zobaczyć, jak wyglądał występ Jadwigi i Sary na scenie Mam Talent!

Jadwiga Krowiak i Sara Kreis to uczestniczki 14. edycji Mam Talent, które zauroczyły jurorów swoim występem. Wygimnastykowane dziewczyny pokazały swoje niesamowite umiejętności i szybko zdobyły serca publiczności. Ich akrobatyczny występ, w połączeniu z hitem sanah, wywołał ogromne emocje i wzruszenie. Jadwiga Krowiak i Sara Kreis w Mam Talent udowodniły, że w powietrzu nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a ich miłość do tańca i akrobatyki można było zauważyć od pierwszych chwil, gdy pojawiły się na wielkiej scenie. Artystki przyznają, że występ w Mam Talent to spełnienie ich marzeń. Zobaczcie, jak sobie poradziły!

Adrian Fabisiak w Mam Talent udowodnił, że magia istnieje! Jurorzy nie dowierzali [TYLKO U NAS]

Jadwiga Krowiak i Sara Kreis w Mam Talent wyginają się do hitu Sanah. Jurorzy zaniemówili!

Jadwiga Krowiak i Sara Kreis - kim są?

Jadwiga Krowiak ma 35 lat, mieszka w Chorzowie i z wykształcenia jest tancerzem, choreografem i psychologiem. Pracuje jako trenerka akrobatyki powietrznej oraz daje pokazy na szarfie i kole. Sara Kreis ma 19 lat, z wykształcenia jest technikiem fotografii i multimediów. Jest trenerem akrobatyki powietrznej, artystką/akrobatką cyrkowa i influencerem. Jadwiga po ukończeniu studiów nie wiedziała, jak zacząć żyć z tańca, ale na Śląsku, skąd pochodzi, otworzyła się szkółka akrobatyczno-cyrkowa z zajęciami z szarf i kół. Tam w październiku 2016 poznała Sarę. W ogóle nie było wtedy sekcji dla dorosłych i chodziła na zajęcia z grupą dzieci. Stąd ta różnica wieku w duecie. Jadwiga jest poczwórną mistrzynią świata w akrobatyce powietrznej 2018 i 2019 (w kategorii na szarfie solo, w duecie na kole i w trio na cube).

Juror Mam Talent skrytykowany przez uczestnika. "To zupełnie niedojrzałe"

Sonda
Jadwiga Krowiak i Sara Kreis - co sądzicie o ich występie?