Adrian Fabisiak - King of Thorn

i

Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Adrian Fabisiak w Mam Talent udowodnił, że magia istnieje! Jurorzy nie dowierzali [TYLKO U NAS]

2022-09-23 11:47

Małgorzata Foremniak potrafi rzucać ogniem?! A może to tylko jedna z iluzji, których nauczył ją uczestnik? Występ Adriana Fabisiaka nie pozostawia złudzeń - mężczyzna ma prawdziwy talent. Sprawdź, jaką magiczną sztuczkę pokazał w Mam Talent.

King of Thorn czyli Adrian Fabisiak wprawił jurorów w osłupienie! Na scenie Mam Talent Kings of Thorn udowodnił, że zna się na magii, a iluzje nie mają dla niego żadnych tajemnic. Podczas swojego występu, w jedną ze sztuczek, zaangażował Małgorzatę Foremniak. Na chwilę przekazał jej swoją moc, by następnie zrobić coś, czego chyba nikt się nie spodziewał! Czy program Mam Talent spełni marzenie King of Thorn o sławie i tym, by zarabiać na życie z iluzji? Przekonajcie się sami!

Juror Mam Talent skrytykowany przez uczestnika. "To zupełnie niedojrzałe"

Adrian Fabisiak w Mam Talent udowodnił, że magia istnieje! Jurorzy nie dowierzali

Adrian Fabisiak - kto to?

Kim jest King of Thorn? Adrian Fabisiak ma 35 lat i mieszka w Toruniu. Z zawodu jest elektrykiem ale dorywczo pracuje jako ochroniarz. Przygodę z iluzją zaczął w 2015 roku, kiedy urodziła mu się córka. Zapragnął wtedy dawać frajdę jej i innym dzieciom. Podpatrywał mistrzów – w ten sposób się uczył, głównie z filmów w internecie, programów o iluzji czy ze stron internetowych. Adrian jest pomysłodawcą i organizatorem Toruńskich Spotkań Iluzjonistów (TSI). Iluzja powoli przekształca się w jego w zawód. Daje pokazy prywatnie oraz występuje na festynach. Ma troje dzieci, które bardzo mu kibicują.

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!

Sonda
Czy niebezpieczne pokazy w Mam Talent powinny być zakazane?