Indicud - Kid Cudi. Nowa płyta rapera wyciekła do sieci [VIDEO]

2013-04-10 16:41

Indicud, nowa płyta Kida Cudi wyciekła do sieci. W internecie można posłuchać wszystkich nowych kawałków a albumu na dwa tygodnie przed premierą, która odbędzie się 23.04.2013. Kid Cudi nie przejmuje się tym faktem i liczy, że fanom nowy materiał spodoba się na tyle, że zdecydują się kupić krążek. Posłuchaj największych hitów rapera na Eska.pl!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Kida Cudiego. Nowa płyta rapera ukaże się 23.04.2013, ale już teraz można posłuchać wszystkich kawałków z nowego albumu w sieci. Gwiazdy zazwyczaj są wściekłe, kiedy ich nowe płyty trafiają do internetu przed premierą, jednak Kid ma zupełnie inne zdanie na ten temat. Ma nadzieję, że jego fanom spodoba się nowy materiał i po przesłuchaniu w internecie zdecydują się na zakup płyty.

>>>Kid Cudi wytąpi w filmie Need For Speed

Na nowej płycie Kida usłyszymy gwiazdy światowego rapu, między innymi Kendricka Lamara, z którym zaśpiewał hit Solo Dolo Part II. Indicud będzie trzecią w karierze płytą Kida Cudiego. Wcześniej ukazały się między innymi Man Of The Moon. The End Of Day oraz Man Of The Moon II. The Legend of Mr Rager.

Posłuchaj Mad Solar - Kid CudiPosłuchaj Immortal - Kid CudiPosłuchaj Solo Dolo Part II - Kid Cudi ft. Kendrick LemarNie czytałeś jeszcze?

Margaret zaśpiewała Thank You Very Much na żywo w Radiu ESKA

EPPodziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze